İzenerji, şehir içi ve / veya şehirlerarasında; yeraltı sıcak suları ve diğer su kaynaklarını çıkarmak; jeotermal enerji kaynaklarını çıkarmak, şirket, resmi kamu kurum ve kuruluşlarına, özel firma ve şirketlere, bankalara, otel, motel ve restoranlara, turistik tesislere, gerçek kişi ve tüzel kişilere genel hizmetler konusunda eleman temin etmek, hamaliye, temizlik ve bakım hizmeti vermekte olan bir kurumdur. Faaliyetlerine Konak ilçesinde bulunan genel müdürlük binasında devam etmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki şirketlerden bir tanesi olan İzenerji faaliyetlerine aralıksız devam etmekte ve çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İzenerji tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İzenerji İş İlanları 2023

İzenerji bünyesinde 4 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. En düşük maaşın 2470 TL şirket çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Bünyesinde yeni çalışanlara ihtiyaç duyan firma bu kapsamda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İzenerji tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; özel güvenlik görevlisi, şoför, büro memuru, tekniker, teknisyen, ofis elemanı, tıbbi sekreter, santral operatörü, bilgisayar programcısı, kaynakçı, mekanik ustası, engelli personel, eski hükümlü işçi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

İzenerji İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzenerji bünyesinde iş başvurusu yapabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmaktadır. İzenerji yeni çalışan ihtiyacı oluştuğunda kendi bünyesinde veya İŞKUR bünyesinde ilanlar yayınlamaktadır. Bu iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu üzerinde yer bulmaktadır. İlanlar yayınlandığında ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi tüm detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Harici olan İzenerji bünyesinde yer alan insan kaynakları gibi departmanlara CV bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul görmez. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bizleri takip etmelisiniz. Bu yazımızda İzenerji iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İzenerji iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER İZENERJİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izenerji konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izenerji duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.