İzenerji, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunmakta olan bir kurumdur. 1992 yılında kurulmuş olan İzenerji; enerji, üretim, depolama ve iletim alanlarında faaliyet göstermektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden İzenerji, bu faaliyetlerin aralıksız sürmesi adına yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İzenerji tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İzenerji İş İlanları 2020

İzmir Jeotermal Enerji AŞ.nin yüzde 50’si İzenerji tarafından geçtiğimiz senelerde satın alınmıştır. Bu satınalma ile beraber faaliyetlerini arttıran firma, bünyesine de çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • İzenerji İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İzenerji tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, büro personeli, ofis elemanı, işçi, şoför, tekniker, beden işçisi, tıbbi sekreter, santral operatörü, bilgisayar programcısı, kaynakçı, mekanik ustası, oto lastik tamiri ustası gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İzenerji İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzenerji bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız kurum tarafından yayınlanan iş ilanlarını takip etmelidirler. Bu iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar yayınlandığında ayrıca sosyal medya sayfalarımız aracılığı ile de bu ilanları sizlerle paylaşmaktayız. Harici olarak online bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bunun dışında iş ilanları yayınlanmadan kurumun insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. Bu yazımızda İzenerji iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İZENERJİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izenerji konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izenerji duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.