İSTAÇ, bir çevre yönetim şirketidir. 1994 yılında faaliyetlerine başlayan İSTAÇ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan iştiraklerden bir tanesidir. Genel Müdürlüğü Şişli’de bulunan kurum, ülkemizdeki ilk depolama sahasını işletmiştir. İstanbul ilimizi daha yaşanılır kılmak, çevre bilinci oluşturmak amacıyla çalışan kurum bu faaliyetlerini ara vermeksizin sürdürmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. İSTAÇ  bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İSTAÇ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İSTAÇ İş İlanları 2023

İstanbul ilimiz 15 milyonu aşkın kişinin yaşadığı büyük bir metropoldür. Böylesi büyük bir yoğunluğun yaşadığı yerde çevre kirliliği de o denli fazla olabilmektedir. İSTAÇ insanlara çevre bilinci aşılamakta ve çevreyi korumakla ilgili önemli görevler üstlenmektedir. Bu görevleri başarı ile yerine getiren kurum bünyesinde 4 bini aşkın personel görev almaktadır. İSTAÇ bu personellere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İSTAÇ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; çevre mühendisi, gemici, şoför, tır şoförü, makine mühendisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, çevre yönetim sistem sorumlusu, iş güvenliği uzmanı, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor? İSTAÇ’a nasıl girilir?

İSTAÇ İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

İSTAÇ bünyesinde çalışmak istiyorum nasıl ve nereden iş başvurusu yapabilirim diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını oldukça basit bir şekilde online olarak gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin akabinde “ Kaydol “ demeli ve ardından öz geçmişinizi sisteme yüklemelisiniz. Bu aşamadan sonra İSTAÇ bünyesinde yeni iş ilanı olursa başvurunuz insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınacaktır. Bu yazımızda İSTAÇ iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. İSTAÇ AŞ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSTAÇ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSTAÇ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, istaç konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan istaç duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.