İSTAÇ, ülkemizin önde gelen çevre yönetim şirketlerinden bir tanesidir. 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olarak kurulmuştur. Bununla beraber ilk düzenli depolama sahasını işletmeye başlamıştır. Daha yaşanılır bir çevre için sıfır etki yaklaşımı ile özgün çözümler üretmek ve çevre bilinci oluşturmak, İSTAÇ’ın misyonunu oluşturmaktadır. İSTAÇ bu görevlerini yerine getirmek amacıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. İSTAÇ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

İSTAÇ İş İlanları 2020

Genel Müdürlüğü İstanbul Şişli’de bulunan İSTAÇ, 40’ı aşkın operasyon ünitesine sahiptir. İSTAÇ bünyesinde 4 bini aşkın personel istihdam etmektedir. Kurum bu çalışanlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İSTAÇ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, mühendis, tır şoförü, özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, temizlik işçisi, muhasebe elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, vasıflı vasıfsız adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolu, sözleşmeli, geçici gibi kadrolar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İSTAÇ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSTAÇ bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda İSTAÇ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSTAÇ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSTAÇ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, istaç konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan istaç duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.