İyisiyle kötüsüyle bir yaşamı devam ettiriyoruz. Bu yaşam boyunca istemediğimiz anlara, anılara sahip oluyoruz. Hapis yatmak da bunlardan bir tanesi. Hapse girmeyi hangi insan ister ki? Hangi sebepten olursa olsun hapis yatan kişiler toplum içerisinde çok kolay bir şekilde sabıka damgası yiyebiliyor ve iş bulmaları da bir hayli zor olabiliyor. Mevcut hükümet bu konudaki çalışmalarına hız verdiğini biliyoruz.  Sabıkalı insanları çalıştıran şirketler yada iş yerlerine vergi bakımından çeşitli kolaylıklar sağlanacak ve sabıkalı insanların iş yaşantısında daha kolay yer edinebilmesi sağlanacak. Bu sayede hapishaneden çıktıktan sonra topluma yeniden adapte olması bir hayli kolaylaştırılacak.

Eski Hükümlü İş İlanları

Bazı kamu kurum ve kuruluşları yada özel şirketler eski hükümlü yani sabıkalı vatandaşları çalıştırmak için iş ilanları vermektedirler. Devlette.com olarak bu eski hükümlü iş ilanları, sabıkalı işçi alımı yapan firmaların ilanlarına bu konu altında düzenli olarak yer vereceğiz.  Bu sabıkalı memur alımı, sabıkalı eleman alımı ilanlarını takip edebilmek için sosyal ağlardan www.devlette.com adresimizi veya bu konumuzu takip edebilmeniz yeterli olacaktır.Sabıkalı İşçi, Personel Alımı

Kamuda ve özel sektörlerde özürlü ve eski hükümlü personel çalıştırma zorunluluğu mevcuttur. Özel sektörde 50 ve üzeri işçi çalıştırdıkları takdirde bu rakamın %3’ü kadar özürlü personel, kamu iş yerlerin de ise yüzde dördü kadar özürlü ve yüzde ikisi kadar da eski hükümlü işçi çalıştırma zorunlulukları vardır. Bu kamu kurum ve kuruluşlarının güncel iş ilanlarına düzenli olarak bu haberimizde yer vereceğiz.  Ancak unutulmaması gereken bir nokta sabıkalı vatandaşların, güvenlik görevlisi, yada polislik gibi mesleklerde çalışmalarının bir hayli zor olması. Bu gibi iş kollarında özellikle sabıka kaydı aranmaktadır. Aşağıdaki bağlantı üzerinden sitemizde son dönemde verilmiş olan eski hükümlü iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Bu ilanlarda detaylı olarak başvuru formları, şartları ve tarihleri gibi bilgiler yer almaktadır.

Sitemiz Üzerindeki Tüm Eski Hükümlü İşçi, Personel Alımı İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Hükümlü kadrosu memur alımı, İŞKUR eski hükümlü alımı, sabıkalı işçi alımı, sabıkalı memur alımı konularında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SABIKALI PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sabıkalı personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sabıkalı personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.