Onedio, 2012 yılında yayın hayatına başlamış olan ülkemizin ilk içerik tabanlı sosyal ağıdır. Yeni Medya Düzeni’ni yeni çağın sosyal ağ dinamiklerini göz önünde bulundurarak formülize eden Onedio’da kullanıcılar tüm internetin en popüler haber, fotoğraf, galeri ve videolarına tek bir noktadan ulaşıp eğlenceli testler çözerken aynı zamanda Onedio’nun içeriğine de katkıda bulunabiliyor. Onedio yayın hayatına başladığı günden bu yana kullanıcıların büyük beğenisini kazanmış ve 7’den 70’e her kesimden insanın takip ettiği bir platform haline gelmiştir. Kuşkusuz bu başarının arkasında oldukça başarılı bir ekip yer alıyor. Peki sizler de bu ekibin bir parçası olmak ister misiniz? Onedio bünyesine ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Onedio tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Onedio İş İlanları 2023

Onedio kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde en çok ziyaret edilen web adreslerinin başında yer almaktadır. Onedio ekibi bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Yemeksepeti İş Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYIN

Onedio tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; yaratıcı editör, içerik moderatörü, yazar, sosyal medya uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Onedio İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Onedio bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız öncelikle Onedio bünyesinde bir profil oluşturup, daha sonra da içerik üretmelidirler. Akabinde profil adresinizi ve CV’nizi kariyer@onedio.com mail adresine göndermelisiniz. Şayet başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, insan kaynakları departmanı iş görüşmesi için tarafınıza ulaşacaklardır. Bu yazımızda Onedio iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.