Yalova Belediyesi 2023 Yılında Personel Alımı Yapacak Mı?

Yalova, Marmara Bölgesi’nde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile önemli illerimizden bir tanesidir. 1995 yılında İstanbul’dan ayrılarak il olmuştur. 2023 yılı itibariyle 250 bini aşkın nüfusa sahiptir. Yalova Belediyesi, şehirdeki belediyecilik faaliyetlerinin aksamadan sürdürülebilmesi ve yeni istihdamlar yaratmak amacıyla 2023 yılı içinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılacağını belirtti. Yalova Beledisi açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları hakkında iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Yalova Belediyesi Personel Alımı İlanları 2023

Yalova Belediyesi kurulmuş olduğu günden bu yana yapmış olduğu çalışmalar ile şehrin çehresini önemli oranda değiştirmiştir. Gölcük’te meydana gelen depremde büyük oranda zarar gören Yalova, günümüzde bu depremin etkilerini büyük oranda atlatmış ve şehre yeni bir çehre kazandırmayı başarmıştır. Bu değişimin devam etmesini isteyen Yalova Belediyesi ise çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Bu bağlamda boşta bulunan kadro ve pozisyonlara da çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecektir. Ayrıca sadece Yalova ilinin merkezinde memur alımları yapılmayacak olup, aynı zamanda taşra bölgesinde ve Yalova ilinin ilçelerinde de çok sayıda alım yapılacaktır. Aşağıda alım yapılacak olan ilçeleri görebilirsiniz.  • Altınova Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Armutlu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Çınarcık
  • Çiftlikköy
  • Termal

Ülkemizin çalışkan belediyelerinden olan Yalova Belediyesi tarafından yapılması planlanan çok sayıda personel alımı haberi kuşkusuz il sınırlarında ikamet etmekte olan ve iş arayan binlerce vatandaşa umut ışığı oldu. Yalova Belediyesi tarafından yapılacak olan eleman alımı ilanlarının detayları ise yavaş yavaş belli olmaya başlandı. İlanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu olan adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Adayların en çok merak ettiği konuların başında yer alan KPSS şartı ise çoğu ilan için şart koşulmamış durumda. Yani alımlar açıktan atama yolu ile gerçekleştirilecek. Ayrıca işçi alımı ilanlarında çok sayıda taşeron işçi ve geçici işçi de istihdam edilecek.  Yalova Belediyesi Başkanlığı çok sayıda zabıta memuru alımı, itfaiye eri alımı, mühendis alımı, mimar alımı, güvenlik görevlisi, sekreter, şoför alımı, tekniker alımı gibi sayısız kadro ve pozisyonda bay ve bayan memur alımları gerçekleştirecek. Yalova Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır yazımızın devamında anlattık. Aşağıda ise Yalova ili içinde kamu kurumları ve kuruluşları tarafından yayınlanmış olan güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

Yalova Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Yalova İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Termal Belediyesi Geçici İlkokul Mezunu Beden İşçisi Alımı İçin TIKLAYIN

Kiptaş İş İlanları İçin TIKLAYIN

Yalova Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Yalova Belediyesi tarafından yapılması öngörülen çok sayıda personel, eleman, memur ve işçi alımı ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar parça parça yayınlanacak olup, yayınlanmaya başlandığı an, iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri gibi tüm ilan detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve öncelikle haberdar olabilmek için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de Yalova Belediyesi iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için özgeçmişiniz ile beraber Yalova Belediyesi binasında yer alan insan kaynakları departmanına giderek özgeçmişinizi bırakmanız gerekmektedir. Ancak buraya yapacak olduğunuz iş başvurusu, sadece ilgili kadro ve pozisyonda eleman açığı bulunduğu takdirde değerlendirilmeye alınır ve hatta çoğu zaman bu sebepten dolayı kabul edilmez. Bu yüzden ilanların yayınlanmasını beklemenizi ve sitemiz üzerinden detayları öğrendikten sonra iş başvurusu yapmanızı öneririz. Yalova Belediyesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında sorularınızı ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • Adres : Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 PK: 77100 YALOVA
  • Telefon : +90 226 811 50 00 – 04


DİĞER YALOVA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yalova konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yalova duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.