Zonguldak Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Zonguldak, Karadeniz Bölgesinde yer alan özellikle deniz ticareti ve taş kömürü işletmeciliği bakımından ülkemizin en önemli illerinden bir tanesidir. Zonguldak’ın 2023 yılı rakamlarıyla 600 bin nüfusu bulunmaktadır. Belediye tarafından yapılan açıklamada 2023 yılı içinde belediye bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaklarını duyurdu. Zonguldak Belediyesi personel alımı ne zaman yapılacak? Başvuru şartları neler olacak? Başvuru tarihleri ve diğer başvuru detayları hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde işsizlik rakamlarının hızla yükselişe geçmesi, mali yönden yaşanan durgunlukların artması gibi üzücü haberlerden sonra Zonguldak Belediyesi’nin çok sayıda personel alımı yapacağı haberi Zonguldak ve ilçelerinde ikamet etmekte olan çok sayıda vatandaşın yüzünü güldürdü. Göreve gelmesinden sonra şehrin çehresini değiştirmek için çok sayıda projeye imza atan Zonguldak Belediyesi, bu değişimin devam etmesi Zonguldak ilinin geleceği için dinamik, çalışma arzusu, üretme çabası yüksek yaratıcı beyinleri istidam etmenin önemini tekrarlayarak, 2023 yılı içerisinde belediye bünyesine bu bağlamda çok sayıda personel alımı, işçi alımı yapılacağını belirtti. İtfaiye eri, zabıta eri, başkatip, veri analisti, muhasebeci, tabip, veteriner, fen memuru, zabıta memuru, daktilograf, memur, şoför, bekçi, hizmetli, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda eleman açığı bulunan Zonguldak Belediyesi bu ihtiyaç doğrultusunda çok yakında kademeli olarak personel alımı ilanı yayımlanacak.  Bunun yanında Zonguldak ilinde kamu kurum ve kuruluşlarınca ya da önemli özel şirketlerce verilen iş ilanlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Zonguldak Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır öğrenmek için ise haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.Zonguldak Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Zonguldak İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Zonguldak Belediyesi tarafından yapılacak olan eleman alımı ilanı henüz yayınlanmamış olmasına rağmen detaylar yavaş yavaş ulaşmaya başladı. Buna göre Zonguldak Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında adaylar herhangi bir sınava girmek durumunda kalmadan başvuru şartlarını sağlayıp sağlamadıkları incelenecek. Adaylar başvuru tarihleri içerisinde usule uygun olarak başvurularını gerçekleştirmek durumunda olacaklar. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar, mülakat aşamasından geçecekler ve mülakat sonunda başarıyla ayrılan adaylar belediye bünyesinde çalışmaya hak kazanacaklar. Bu aşamada Zonguldak Belediyesi insan kaynakları departmanı yoğun olarak çalışacak ve kadroya alınacak elemanları detaylı incelemelere tabi tutarak, bahsi geçen kadro için gerekli olarak özel ve genel şartları sağlayıp sağlamadıklarını araştıracak. Zonguldak Belediyesi memur alımı ilanı sadece merkezi değil aynı zamanda aşağıda bahsi geçen ilçeleri de kapsayacak.

  • Alaplı
  • Çaycuma
  • Devrek
  • Gökçebey
  • Ereğli
  • Kozlu
  • Kilimli

Zonguldak Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Zonguldak Belediyesi tarafından yapılacak olan eleman alımı ilanı henüz yayımlanmadı. İlan yayınlandığı vakit başvuru formu yine sitemiz www.devlette.com üzerinden yayımlanacaktır. Ancak ilanın yayınlanmasını beklemeden de Zonguldak Belediyesi’ne iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Buraya yapacağınız iş başvuruları Zonguldak Belediyesi bünyesinde personel açığı olduğu zaman incelenecek ve kadro için uygun görüldüğünüz taktirde sizlere ulaşılacaktır. Ancak önemle belirtmek gerekirse, Zonguldak Belediyesi’ne giderek yapacağız iş başvuruları ilgili kadroda alım olmadığı için bekletilecek ya da belediye bünyesinde “Böyle bir alım söz konusu değildir.” denilerek geri çevrilecektir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemenizi ve tüm ilan detaylarını sitemiz üzerinden öğrenerek iş başvurusu yapmanızı öneririz.  Ayrıca Zonguldak Belediyesi’nin online olarak bir iş başvurusu bağlantısı bulunmamaktadır.


DİĞER ZONGULDAK İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, zonguldak iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan zonguldak iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.