T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ya da bilinen adı ile Ziraat Bankası, 1863 senesinde Mithatpaşa tarafından kurulmuş olan ülkemizin ilk bankasıdır. Ziraat Bankası ülkemizde faaliyet göstermekte olan en büyük kamu bankasıdır. Bünyesinde 25 bini aşkın personel çalışan Ziraat Bankası, faaliyetlerine ara vermeden devam etmek adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.  Yazımız devamında Ziraat Bankası tarafından yayınlanmış veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları, iş fırsatları, iş haberleri ile bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Ziraat Bankası İş İlanları 2023

Ziraat Bankası her sene olduğu gibi 2023 senesinde de sınavsız olarak ve sınav ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.  İlanlarda lise mezunu, üniversite mezunu, ön lisans mezunu ve ilköğretim mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çeşitli kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Aşağıda en son yayınlanan iş ilanları yer almaktadır.Kurum 2023 yılı içinde güncel bir iş ilanını henüz yayınlamamıştır. Yayınladığında bu sayfamızda yer alacaktır.

Ziraat Bankası tarafından şimdiye kadar yayınlanmış veya ilerleyen dönemlerde yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; avukat, çalışan, çaycı, güvenlik görevlisi, güvenlik memuru, çağrı merkezi personeli alımı, müşteri temsilcisi alımı, hemşire, stajyer, teknisyen, tekniker, uzman alımı, uzman yardımcısı alımı, müfettiş yardımcısı alımı, gişe görevlisi, banko asistanı alımı, servis görevlisi alımı gibi sayısız kadro ve pozisyonda alım yapacaktır. İlanlarda ayrıca engelli, eski hükümlü kişilerin de başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunmaktadır.

İlanlar yayınlandıkça liste güncellenmeye devam edecektir. Peki tüm bu iş ilanları nereden nasıl takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Ziraat Bankası İş Başvurusu Nasıl Nereden Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından yayınlanacak ve yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Tüm bu duyurular ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde de ulaşabilirsiniz. İlanlar yayınlandığı anda gerekli duyuruları siz değerli okurlarımız ile anında paylaşmaktayız. Ziraat Bankası iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İş Duyurularını Takip Etmek İçin TIKLAYIN


DİĞER ZİRAAT BANKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ziraat bankası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ziraat bankası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.