Zeytinburnu, İstanbul ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. 1957 yılında ilçe olmuştur. Tarihi yarımada ile surlarla ayrılmış, E-5 karayoluna sınır ve havalimanına 15-20 dakikalık mesafededir. Bu sebeple İstanbul’un dışarı açılan önemli bir penceresidir. Zeytinburnu Belediyesi ise ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Belediye bu kapsamda çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Zeytinburnu Belediyesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunmaktadır.

Zeytinburnu Belediyesi İş İlanları 2023

Tarihsel olarak ilçenin İstanbul’a yakınlığı ve düşük yoğunluktaki iskan varlığı, Zeytinburnu’nu sanayiye dayalı ekonomi için cazip kılmıştır. Osmanlıda temelleri atılan Kazlıçeşme, tabakhaneleri ilçenin ana ekonomik faaliyetini ve ilçe kimliğini oluşturmuştur. Zeytinburnu Belediyesi ilçe ekonomisi geliştirmek, ilçedeki işsiz sayısını en aza indirgemek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Belediye bu faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Zeytinburnu Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Zeytinburnu İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Zeytinburnu Belediyesi Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Zeytinburnu Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; müfettiş yardımcısı, sosyolog, inşaat mühendisi, zabıta, eski hükümlü işçi, engelli personel, stajyer, mimar, şehir plancısı, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, önlisans mezunu, üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Zeytinburnu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Zeytinburnu Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Zeytinburnu Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ZEYTİNBURNU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, zeytinburnu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan zeytinburnu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.