Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Arakanlı Holding tarafından kurulmuş olan bir kargo firmasıdır. Yurtiçi Kargo, ülkemizde açılan ilk kargo firmasıdır. Yurtiçi Kargo, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş olan bir firmadır. 2023 yılında da büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Bu amaçla ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlar için de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Yurtiçi Kargo tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi bütün iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Yurtiçi Kargo İş İlanları 2023

Yurtiçi Kargo günümüzde 17 bölge müdürlüğü, 33 aktarma merkezi, 800’ü aşkın şubesi, 4 bini aşkın araç filosu ile ülkemizin 81 ilinde hizmet vermektedir. Ayrıca bünyesinde 14 bini aşkın çalışan bulunmaktadır. Yurtiçi Kargo, bu çalışanlarına ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Yurtiçi Kargo tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; kurye, sürücü, kargo operatörü, kargo dağıtım görevlisi, güvenlik görevlisi, yaya kurye, şoför, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay – bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Ayrıca çok sayıda engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl, nereden iş başvuru yapılır?

Yurtiçi Kargo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yurtiçi Kargo, bünyesine katacak olduğu çalışanları seçmek için çeşitli kariyer portallarına ilan vermekte ve İnternet adresi üzerinde yayınlamış olduğu iş başvuru formu ile talep toplamaktadır. Daha sonra bünyesine yapılan bu iş başvuruları, kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler iş görüşmesi için çağrılmakta ve bu aşamayı da geçenler kurum bünyesinde çalışma imkanı elde etmektedirler. Bu yazımızda Yurtiçi Kargo iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.