Yunus Market 1989 yılında Yunus Marketler Zinciri adı ile kurulmuş olan bir marketler zinciridir. Ülkemizde kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başaran Yunus Market günümüzde 85’i aşkın şubesi ile 65.000 metrekare satış alanı ve 2 binin üzerinde çalışanı ile hizmet vermektedir. Yunus Market bu düzenli büyümesini sürdürebilmek için yeni yılda da çok sayıda yeni şube açacak ve bu şubelerine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. Yunus Market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Yunus Market İş İlanları 2022

Yunus Market; Ankara, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Kırşehir, Tokat, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Sivas, Aksaray, Amasya ve Çankırı gibi illerimizde hizmet vermektedir. Yunus Market 2.5 milyondan fazla müşteriye ulaşmayı başarmış bir kuruluştur. Yunus Market bu büyümesini aralıksız sürdürebilmek için ise yeni şubeler açmaya ve bu şubelerine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir.Yunus Market tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; kamyon şoförü, ön muhasebe ve idari işler elemanı, aşçı, inşaat proje sorumlusu, tam zamanlı kasiyer, kasap, manav, şarküteri görevlisi, servis şoförü, tam zamanlı reyon elemanı, müşteri hizmetleri temsilcisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar başvurusu yapabilmektedir. Peki Yunus Market bünyesinde çalışmak isteyen adaylar ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapabilir?

Yunus Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yunus Market işe alacak olduğu çalışanları yayınlamış olduğu açık iş pozisyonları ve bünyesine daha önce yapılan iş başvuruları sayesinde seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formunu doldurmanızın akabinde başvuru yaptığınız ilde size uygun bir iş ilanı yayınlandığında insan kaynakları departmanı sizinle iletişime geçmektedir. Şayet başvurunuz olumlu sonuçlanır ve görüşmeniz olumlu geçerse de Yunus Market bünyesinde çalışma imkanı elde edersiniz. Bu yazımızda Yunus Market iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, soru ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yunus Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER YUNUS MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yunus market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yunus market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.