Konya ilimizde yer almakta olan Yunak Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yunak Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kamyonet şoförü, yolcu taşıma için şoför, yük taşıma için şoför, minibüs şoförü, beko loder operatörü, elektrikçi, arşiv destek elemanı, büro memuru, vakumlu yol süpürme araç operatörü, greyder operatörü, ekskavatör alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 18 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Yunak Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Kura sonucu yazılı veya sözlü sınava katılmaya hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Nihai listeye giren adaylar (ilana başvuran) kura tarihinden önce istenilen belgeleri 25.07.2018 tarihi mesai bitimine kadar elden veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Yunak Belediyesine teslim etmesi gerekmektedir. Belgesini teslim etmeyenler, belgesi eksik olanlar ve postadaki gecikme nedeniyle belgesi ulaşmayanlar Noter çekilişine alınmayacaklardır. Postadan kaynaklı gecikmelerden dolayı ilanı veren Kamu Kurumu sorumlu değildir.

Kamyonet Şoförü Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıl iş deneyimine sahip olduklarını SGK hizmet dökümü ile belgelemeleri ve en az 2 yıllık B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kamyonet Şoförü2

Şoför (Yolcu Taşıma)

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıl iş deneyimine sahip olduklarını SGK hizmet dökümü ile belgelemeleri ve en az 2 yıllık E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför (Yolcu Taşıma)2

Şoför (Yük Taşıma)

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıl iş deneyimine sahip olduklarını SGK hizmet dökümü ile belgelemeleri ve en az 2 yıllık D sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför (YükTaşıma)2

Minibüs Şoförü

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 6 ay iş deneyimine sahip olduklarını SGK hizmet dökümü ile belgelemeleri, SRC2 belgesine sahip olmaları ve en az 6 aylık B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Minibüs Şoförü

Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıl iş deneyimine sahip olduklarını SGK hizmet dökümü ile belgelemeleri ve en az 2 yıllık G sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü2

Elektrikçi (Genel) (Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı)

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıl iş deneyimine sahip olduklarını SGK hizmet dökümü ile belgelemeleri, Elektirik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma belgesine sahip olmaları ve en az 2 yıllık D sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Elektrikçi (Genel) (Bakım ve Onarım Elektrikçisi/Endüstriyel Bakım ve Onarımcısı)2

Arşiv Destek Elemanı

Adayların ortaöğretim mezunu olmaları, en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmaları ve bunu SGK dökümü ile belgelendirmeleri, bilgisayar işletmenliği sertifikasına ( 160 saat MEB onaylı ) sahip olmaları, Osmanlıcada Arapça Farsça Kuralları (MEB onaylı ) sahip olmaları, Osmanlı Türkçesi İmlası Sertifikası ( MEB onaylı ) sahip olmaları, Osmanlıcada Kolay Metinler Sertifikasına ( MEB onaylı ) sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Arşiv Destek Elemanı
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9460

Büro Memuru Alımı

Adayların bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmaları, en az 6 ay iş deneyimine sahip olduğunu SGK hizmet dökümü ile belgelemeleri, ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro Memuru (Genel) (Büro Memuru (Sevk Ve Tesellüm))
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9360

Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca zemin yol süpürme ve temizleme sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü

Greyder Operatörü

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmaları ve SGK dökümü ile belgelemeleri, en az 2 yıllık G sınıfı ehliyetine ve en az 2 yıllık E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Greyder Operatörü2

Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmaları ve SGK dökümü ile belgelemeleri, B sınıfı ehliyete sahip olmaları, kazıma ve yükleme iş makinası operatörü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü2

Çalışma Adresi : YENİ MAH.HÜKÜMET CAD. NO:70 42530 YUNAK

İlana başvurana adaylar için 27 Temmuz 2018 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında kura çekimi işlemi gerçekleştirilecektir. Bu yazımızda Yunak Belediyesi tarafından yayınlanan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Yunak Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Yunak Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.