Yüksel İnşaat, 1963 yılında Ankara ilimizde kurulmuş olan bir müteahhitlik ve inşaat firmasıdır. Gerçekleştirmiş olduğu ulaşım, altyapı, arıtma ve endüstriyel tesis projeleri ile ülkemiz altyapısının gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Yüksel Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerden bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana büyüyen şirket ülkemizde oldukça önemli projelerde görev almıştır. Gebze – İzmir Otoyol Projesi bunlar arasında en büyüklerinden birisidir. Büyümesini ara vermeden sürdüren şirket bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yüksel İnşaat tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yüksel İnşaat İş İlanları 2023

Yüksel İnşaat sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da oldukça önemli projelere imza atmayı başarmıştır. Yüksel İnşaat, Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi çok sayıda ülkede aktif olarak faaliyet göstermektedir. Bu çalışmalarını sürdüren kurum bünyesine gerek yurt içi gerekse yurt dışı olmak üzere çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Yüksel İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenilen iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, şantiye şefi, mimar, vasıflı vasıfsız inşaat ustası, iş makinaları operatörü, elektrik mühendisi, harita mühendisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, şoför, topoğraf, puantör gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Yüksel İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yüksel İnşaat bünyesinde yurt içi ve yurt dışı çalışma fırsatı elde etmek isteyenler aşağıda yer alan insan kaynakları sayfası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından iş başvuru formu bölümüne girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular değerlendirilmeye alınacak ve uygun iş pozisyonu oluştuğunda da tarafınıza ulaşılacaktır. Bu yazımızda Yüksel İnşaat iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yüksel İnşaat iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER YÜKSEL İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yüksel inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yüksel inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.