Yüksel Holding A.Ş., 1963 yılında Ankara’da kurulmuş olan bir holding kuruluşudur. İnşaat sektörü ile faaliyet göstermeye başlayan Yüksel Holding daha sonra turizm, finans, bilgi teknolojisi, imalat ve yatırım alanlarında da faaliyet gösterir hale gelmiştir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren holdingin bünyesinde bulunan şirketler ülkemizin en büyük şirketleri arasındadır. Bünyesinde binlerce kişinin istihdam edildiği bu büyük holding kuruluşu yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yüksel Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yüksel Holding İş İlanları 2023

Yüksel Holding özellikle rıhtım, iskele ve liman alanlarında uzmanlaşmış bir firmadır. Öyle ki ülkemizdeki limanların neredeyse 3’de 1’inin yapımında rol almıştır. Ülkemizin alt yapı gelişimine büyük katkı sağlayan firma sadece ülkemizde değil aynı zamanda da yurt dışında da çok sayıda ülkede projeler gerçekleştirmektedir. Ulusal ve uluslararası başarıları ile adını her gün daha çok duyduğumuz holding, bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. • Yüksel İnşaat A.Ş.
 • Yüksek İnşaat Saudia Limited Şirketi
 • Yüksel Yapı A.Ş.
 • Sasel Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 • Yüksel Savunma Sistemleri A.Ş.
 • Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş.
 • Yüksel Yatçılık A.Ş.
 • Yüksel Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
 • Yüksel Enerji Elektrik Üretim ve Tic. A.Ş.
 • Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş
 • Yüksel Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.
 • Yüksel Kompozit Teknolojileri A.Ş.

Yüksel Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; şantiye şefi, saha mühendisi, inşaat mühendisi, ambar şefi, şoför, mimar, iş makineleri operatörü, özel güvenlik görevlisi, topograf, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, puantör, elektrik teknikeri, kumanda operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Yüksel Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yüksek Holding öncelikle bünyesine yeni alımlar gerçekleştireceğinde daha önce iş başvurusu yapmış olan adayların özgeçmişini incelemektedir. Şayet uygun aday bulunamamışsa Linkedin gibi çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanan ilanlara göz gezdirmektedirler. Sizler de özgeçmişinizi aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kuruma iletebilirsiniz. Akabinde başvurunuz uygun iş pozisyonu oluştuğunda insan kaynakları tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Bu yazımızda Yüksel Holding iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yüksel Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER YÜKSEK HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yüksek holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yüksek holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.