Yozgat Şehir Hastanesi, sağlık alanında dönüşüm kapsamında yapılan şehir hastanelerinden bir tanesidir. Faaliyete girdiği 2017 yılından bu yana aralıksız olarak hizmet vermektedir. Her sene hastanede milyonlarca vatandaşımız tedavi olmaktadır. Yozgat Şehir Hastanesi, 475 yatak kapasitesine sahiptir. Bunun yanında “Seviye 7 Tam Dijital Hastane” sertifikası almaya hak kazanmış olan Avrupa’nın ilk ve tek hastanesi olma özelliğine de sahiptir. Bu sertifika sadece en modern ve teknolojik sağlık kurumlarına verilmektedir. Yozgat Şehir Hastanesi tüm bu özelliklerinin yanında bölgede bir istihdam kaynağı olması açısından da oldukça önemlidir. Hastane bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmekte ve her geçen gün bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yozgat Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yozgat Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Yozgat Şehir Hastanesi, 117 bin metrekare alana kurulmuş olan 487 yataklı devasa bir sağlık konseptidir. Yozgat ilinde ve çevre illerde yaşayan vatandaşlarımıza dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan Yozgat Şehir Hastanesi bünyesinde 1600’den fazla kişi istihdam edilmektedir. Kurum bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Yozgat İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Yozgat Şehir Hastanesi tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; laborant, sözleşmeli hemşire, taşeron işçi, özel güvenlik görevlisi, acil tıp teknisyeni, eczacı, fizyoterapist, şoför, tıbbi sekreter, hasta bakım elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Yozgat Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Yozgat Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız İŞKUR üzerinde yer alan açık iş pozisyonlarını takip etmeli ve bunlara başvuru yapmalıdırlar. Bunun dışında KPSS sınavına girerek de atamanız yapılabilir. Harici olarak Yozgat Şehir Hastanesi bünyesinde başvuru yapabileceğiniz bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır.

Yozgat Şehir Hastanesi Nerededir?

Adres: “Erdoğan Akdağ Mah., Viyana Cad., 66100 Merkez/Yozgat Merkez/Yozgat”

Bu yazımızda Yozgat Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yozgat şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yozgat şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.