Yozgat Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yozgat Belediyesi ilan kapsamında 31 işçi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 28 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Yozgat Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Adayların daha önce deneyimlerinin bulunması gerekmektedir. İlan kapsamında alınacak işçiler sürekli olarak istihdam edilecektir.

İlan kapsamında çevre mühendisi, kimyager, laborant ve biyolog, kanal işçisi, su arıza işçisi, arıtma tesisi işçisi, şoför, kepçe operatörü, iş makinası ustası, emisyoncu, termik kürek ve kumanda kullanıcısı, usta, saha personeli, büro personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru Adresi : Doğrudan Yozgat Belediyesi Personel Ltd. Şti. ne yapılacaktır.

Başvuru tarihleri: Son başvuru tarihi olarak 28 Temmuz 2018 belirlenmiştir.

İrtibat Kişi : A. Uğur Kılınçaslan

Telefon : 0354 666 66 66

Adaylardan başvuru sırasında nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, ikametgah, diploma fotokopisi, sağlık raporu ve 4 adet fotoğraf talep edilmektedir.

Bu yazımızda Yozgat Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Yozgat Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.