Yılport Holding, 2004 yılında faaliyetlerine başlamış olan bir holding kuruluşudur. Yıldırım Grubu’nun liman ve konteyner terminal operasyonlarını tek bir çatı altında birleştirmek için kurulmuştur. Kurum özel liman ve özel lojistik hizmetleri sunmaktadır. Kurum tarafından sunulan geniş hizmet alanında konteyner, sıvı, genel, dökme, yük, proje, kargo ve ro-ro operasyonları bulunmaktadır. Alanında ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesi olan Yılport bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yılport tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yılport Holding İş İlanları 2023

Yılport, yurt içi ve yurt dışında çok sayıda limanın işletmeciliği üstlenmiş durumdadır. Bu alanda düzenli olarak büyümesini sürdüren firma günümüzde sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın en büyük 10 şirketi arasında gösterilmektedir. Aşağıda Yılport tarafından işletilen liman ve terminalleri görebilirsiniz. Şirket bu liman ve terminallere çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Bunun dışında İspanya, Portekiz, Malta, Peru, Ekvador, İsveç ve Norveç gibi ülkelerde de liman ve terminallere sahiptir. Yılport tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; tır şoförü, loder operatörü, developer, römorkör kaptanı, elektrik bakım elemanı, çarkçıbaşı, harita mühendisi, muhasebe uzmanı, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılabilir?

Yılport İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yılport Holding, günden güne büyümesini sürdüren bir holding kuruluşudur. Kendinizi sürekli olarak geliştirebileceğiniz bir firma olan Yılport bünyesinde çalışma fırsatı elde etmeniz için özgeçmişinizi bir ön yazı ile beraber çalışmak istediğiniz pozisyonu da ayrıca belirterek hr@yilport.com mail adresine iletmeniz gerekmektedir. Yapacağınız başvuru kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda Yılport iş ilanları, işe alım süreci ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER YILPORT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yılport konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yılport duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.