Sivas ilimizde yer almakta olan Yıldızeli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yıldızeli Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 20 beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 20 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Yıldızeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren başvurularını gerçekleştirebilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.İlana başvuru yapacak olan adayların Yıdızeli ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.  Adaylardan başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • İlgili genel ve özel tüm mevzuat hükümlerinden kaynaklanacak bilgi ve belgeleri ibraz etmek
  • Dilekçe
  • Kimlik
  • İkametgah

Başvuru Adresi : Reşadiye mahallesi Atatürk caddesi No:2 Yıldızeli Sivas

İrtibat : Çetin Çulbasan

Bu yazımızda Yıldızeli Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Yıldızeli Belediyesi iş ilanları sayfasından dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.