Yıldız Holding, 1944 yılında Sabri Ülker tarafından kurulmuş olan bir holding kuruluşudur. İlk olarak Eminönü’nde pötibör bisküvi üreterek kurulmuş olan kurum, günümüzde ülkemizin en büyük şirketlerini bünyesinde barındıran, her sene milyonlarca dolar ihracat gerçekleştiren, bünyesinde on binlerce kişinin çalıştığı dev bir holding kuruluşuna dönüşmüştür. İlk olarak Ülker markasını oluşturan Yıldız Holding, günümüzde 300’den fazla markaya sahiptir. Ülkemiz genelinde ve yurt dışında 80’i aşkın fabrikada üretim gerçekleştirmektedir. Yıldız Holding, ailenin bir parçası olacak, markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yıldız Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yıldız Holding İş İlanları 2023

Yıldız Holding ülkemiz genelinde 60’a yakın fabrikaya sahip. Yurt dışında ise 20’den fazla fabrikası bulunuyor. Tüm bu fabrikalarda ve Yıldız Holding bünyesinde 60 binden fazla çalışan istihdam edilmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen, günümüzde sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi olan Yıldız Holding bu büyümesine ara vermeksizin devam etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu büyümenin sürmesi için bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Yıldız Holding bünyesinde yer alan şirketler aşağıda yer almaktadır.Yıldız Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; gıda güvenliği şefi, iş sağlığı memuru, üretim mühendisi, insan kaynakları uzmanı, üretim planlama uzmanı, iş güvenliği uzmanı, muhasebe uzmanı, engelli personel, servis elemanı, gıda mühendisi, şoför, özel güvenlik görevlisi, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, teknik servis sorumlusu, vasıfsız işçi, engelli personel, eski hükümlü işçi, laborant gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Tüm bu alımlar aşağıda saydığımız fabrikalara ve ayrıca mağaza ve müdürlüklerinin bulunduğu illere yapılacaktır. Ülkemiz genelinde çok sayıda açık iş ilanı vardır.

Türkiye’deki Yıldız Holding Üretim Tesisleri

 • İstanbul Ülker Bisküvi, Ülker Çikolata, Besler, Önem, Unmaş, Pendik Nişasta, Azmüsebat, Ziylan Önem Gıda, G2M, Biskot Silivri
 • Kocaeli : Yıldız Hol. Kişisel Bakım, Sebat Çakmak, Makine Takım
 • Yalova : G2M
 • Sakarya : Della Gıda, Adapazarı Şeker Fabrikası, Önem
 • Çankırı : Aytaç
 • Karabük : Bahar Su
 • Tekirdağ : CCC
 • Bursa : Kerevitaş
 • Manisa : Polinas, Rotopaş, Unmaş
 • Kütahya : Kümaş Afyon : Karma Tarım
 • Ankara : Önem Gıda, Ülker Bisküvi, Unmaş
 • Karaman : Biskot, Önem
 • Adana : Della Gıda, Marsa
 • Giresun : Önem Gıda

Bunların dışında; Fransa, ABD, İtalya, Birleşik Krallık, Mısır, Nijerya, Romanya, Suudi Arabistan, Romanya, Hollanda, Kazakistan, Pakistan, Brunei, Hindistan gibi ülkelerde de fabrikalara sahiptir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Yıldız Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yıldız Holding yeni çalışan alımlarını kariyer gibi çeşitli iş portalları üzerinden yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girerek kurum bünyesinde en son yayınlanmış, güncel ilanlara ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde kurumun Linkedin sayfası üzerinden de iş başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Ayrıca Yıldız Holding geleceğin çalışanlarını oluşturmak için O İş Bizde uygulamasını hayata geçirmiştir. Şayet halen öğrenci iseniz ve staj yapmak istiyorsanız job.yildizholding.com.tr adresine girebilirsiniz. Bu yazımızda Yıldız Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yıldız Holding iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER YILDIZ HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yıldız holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yıldız holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.