Yıldırım Holding, 1963 yılında Garip Yıldırım tarafından temelleri atılmış olan bir holding kuruluşudur. Küçük bir inşaat şirketi ile faaliyetlerine başlayan holding, endüstriyel çeşitliliği yakalamış ve günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşları arasında yer almaktadır. Holding 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Madencilik, inşaat, gayrimenkul, denizcilik, gemi inşaatı, gübre gibi çok sayıda alanda faaliyet gösteren Yıldırım Holding, bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yıldırım Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yıldırım Holding İş İlanları 2023

Yıldırım Holding, ülkemizde en hızlı büyüyen holding kuruluşları arasında yer almaktadır. Özellikle son yıllara yurt içi ve yurt dışı yapmış oldukları satın almalar ile adını sıkça duyurmuştur. Holding bünyesinde 10 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Kurum aşağıdaki şirketlerinin bünyesine ve kendi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Yıldırım Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; proje mühendisi, finansal kontrolör, elektrik mühendisi, elektrik teknisyeni, özel güvenlik görevlisi, cevher hazırlama mühendisi, termal traktör operatörü, iç denetçi, proje asistanı, avukat, proje takip müdürü, iş uygulamaları erişim uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Yıldırım Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yıldırım Holding bünyesine yeni çalışanlar alacağı vakit çeşitli kariyer portalları üzerinden ilanlar yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularınızı dile getirebilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından kurumda yayınlanmış olan ve kariyer portalları üzerinde yer alan ilanlara ulaşabiliyorsunuz. Bu yazımızda Yıldırım Holding iş ilanları, işe alım süreci ve insan kaynakları sayfası hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yıldırım Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER YILDIRIM HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yıldırım holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yıldırım holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.