Yıldırım, Bursa ilimizde merkezde yer alan metropol bir ilçedir. Yıldırım ilçesinin adı, Osmanlı İmparatorluğu dördüncü padişahı Yıldırım Bayezid’den gelmektedir. Yıldırım ilçesinin nüfusu 2023 yılı itibariyle 700 bini aşmış durumdadır. Yıldırım Belediyesi, Bursa ilinde en çok göç alan ilçesi konumunda bulunan Yıldırım için çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Yıldırım Belediyesi bu çalışmaların ara verilmeksizin devam etmesi adına ihtiyaç duyduğu dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Yıldırım Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgiler yer almaktadır.

Yıldırım Belediyesi İş İlanları 2023

Otosansit Sanayi Sitesi’nde irili, ufaklı birçok işletme farklı sektörlerde üretim yapmaktadır. Vişne Caddesi üzerinde kurulmuş olan Vişne Ticaret Merkezi bulunmaktadır. Duaçınarı Mahalle­si’nde dokuma sanayi gelişmiştir. Havlu, kumaş, astar, perde üretimi yaygındır. Ayrıca karoser yapımı, otomobil parçaları ve makine parçaları üretimi yapılır. Mobilya sanayi de ileridir. Ayrıca Hacivat Mahallesi’nde sandıkçılar sitesi kurulu olup sitenin içinde çelik sanayi, tekstil ve makine sanayi fabrikaları da bulunmaktadır. Yıldırım Belediyesi ilçeye yeni yatırımları çekmek ve ilçedeki işsizlik oranlarını düşürmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Bu kapsamda Yıldırım Belediyesi ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı da gerçekleştirmektedir. Yıldırım Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Yıldırım İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Yıldırım Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, mimar, zabıta, şoför, çöpçü, temizlik elemanı, güvenlik görevlisi, avukat, restoratör, sosyolog gibi çok sayıda bay ve bayan adaylar için kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Yıldırım Belediyesi aynı zamanda çeşitli dönemlerde engelli personel alımı ve eski hükümlü işçi alımı da gerçekleştirmektedir. İlköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki Yıldırım Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yıldırım Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yıldırım Belediyesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulmaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlar yayınlandığı anda iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak Yıldırım Belediyesi bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara CV bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu yüzden Yıldırım Belediyesi bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Yıldırım Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER YILDIRIM BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yıldırım belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yıldırım belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.