Milli Piyango Yılbaşı Biletleri Nerede Satılır?

Yeni bir seneye girmemize az zaman kala, her sene olduğu gibi yeni yıldan da farklı beklentiler içerisine giriyoruz. Yeni yılın bizlere şans, mutluluk ve sağlık getirmesini temenni ediyoruz. Ancak beklentilerimiz sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Her sene büyük bir heyecanla beklenen başka bir olay daha bulunuyor. Bu da milli piyango yılbaşı özel çekilişi.  Özellikle Milli Piyango yılbaşı çekilişi büyük ikramiyesi tamı tamına 61 milyon TL ise.  Peki milli piyango bileti nerede satılır, yılbaşı bileti nerede satılır, nereden yılbaşı bileti alabilirim?

Yılbaşı Bileti Nereden Alınır?

İkramiye bu denli büyük olunca, vatandaşlar da beklentilerini bir o düzeyde arttırıyorlar. Yılbaşı biletleri satışa çıkar çıkmaz, birçok ilimizde oldukça yoğun olarak satışlar devam ediyor. Peki vatandaşlar nereden yılbaşı bileti satın alabilir?Yılbaşı bileti satın almak isteyen kişiler için çok sayıda seçenek bulunuyor. Öncelikle biletleri İnternet üzerinden veya yetkili bayilerden almak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. İnternet üzerinden yılbaşı bileti satın almak isteyenler de şans oyunları sitelerini tercih edebilirler. Tuttur.com, Nesine.com, Bilyoner.com, Birebin.com gibi iddaa üzerine kurulmuş web adresleri her sene çok sayıda bilet satışı yapıyor. Hiç bayilerle uğraşmak istemiyorsanız ve biletinize piyango isabet ettiğinde, bankalarda sıra beklemek istemiyorsanız, İnternet üzerinden bilet alma yolunu seçebilirsiniz.

Yılbaşı bileti satın almanın diğer bir yolu da bilet satışı yapan yetkili bayilikler, PTT ve sokaklarda görebileceğiniz bilet satıcıları. Yılbaşı bileti satın almak isteyen vatandaşlarımız buraları da tercih edebilirler. Ancak yılbaşı biletlerine ilgi oldukça yoğun olduğu için sahte bilet satıcıları da ne yazık ki bir o kadar çok oluyor. Bu sebepten dolayı buralardan bilet alacağınız zaman biletinizin sahte olup olmadığını kesinlikle kontrol etmelisiniz. Peki sahte bilet nasıl anlaşılır? Öğrenmek için hemen TIKLAYIN.


DİĞER MİLLİ PİYANGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, milli piyango konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan milli piyango duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.