Gümüşhane ilimizde yer alan Yeşilbük Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yeşilbük Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında ilköğretim mezunu beden işçisi alımı yapacaktır. İlan kapsamında 13 işçi işe alınacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Yeşilbük Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Bu talep Türkiye İş Kurumu Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gereğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Yeşilbük Belediye başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek zere kura listesine dahil edilecektir. Kura ekimi 18.10.2017 Çarşamba günü Yeşilbük Belediye Başkanlığı toplantı salonunda 14:00-16:00 saatleri arasında noter huzurunda yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Yapılacak iş; Yeşilbük Belediye Başkanlığında Belirli Süreli (Geçici) statüde 4 ay süre ile Beden İşçisi (genel) pozisyonu olacaktır.Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İşe Yerleştirme (0456 213 11 36 e-posta: gumushane@iskur.gov.tr)servisinde görevli personelden bilgi alınabilir.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Yeşilbük Belediyesi Toplantı Salonu18.10.201714:00 – 15:00

Çalışma Adresi : YEŞİLBÜK BELEDİYESİ
29750 ŞİRAN
GÜMÜŞHANE / TÜRKİYE

Bu yazımızda Yeşilbük Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.