Türkiye Yeşilay Cemiyeti veya bilinen kısa adı ile Yeşilay, alkol ve madde bağımlılığı, tütün gibi toplumun ve gençliğin bedenen ve ruhen sağlığına zarar veren bağımlılıklar ile kumar, yasadışı bahis, internet bağımlılığı gibi topluma zarar veren kötü alışkanlıklarla mücadele etmek maksadıyla kurulmuş olan bir kurumdur. 1920 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Eski adı Hilal-i Ahdar Cemiyeti’dir. Yeşilay’ın kurulduğu 1 – 7 Mart arası ülkemizde Yeşilay Haftası olarak kutlanmaktadır. Yeşilay ülkemizde faaliyetlerine ara vermeksizin devam ederken, bu faaliyetlerini aksamadan sürdürmesi için çok sayıda çalışana ihtiyaç duymaktadır. Bazen bu çalışanlarını gönüllü olarak başvuran kişiler arasından seçse de genel olarak daimi yani sürekli çalışanlar ile karşılar. Yeşilay bu daimi çalışanlarına ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yeşilay tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yeşilay İş İlanları 2022

Yeşilay, bütün zararlı alışkanlıklar ile halkın ve özellikle gençlerin korunması adına büyük bir mücadele vermektedir. Yeşilay Genel Merkezi, İstanbul ilimizde bulunmaktadır. Yeşilay’ın ülkemiz genelinde 25’i aşkın şubesi bulunmaktadır. Cemiyetin tüm çalışmaları, bağışlar ile üye aidatlarının gelirleri ile gerçekleşmektedir. Yeşilay bünyesine faaliyetlerini gerçekleştirebilmek adına yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Yeşilay Derneği tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; sosyal hizmet uzmanı, hemşire, psikolog, performans ve ücret yöneticisi, yayın ve içerik sorumlusu, özel güvenlik görevlisi, Stk şube görevlisi, şoför, halkla ilişkiler uzmanı, klinik psikolog gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yeşilay İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yeşilay işe alacağı kişileri kariyer portalları üzerinde yayınladığı iş ilanları ile ve daha önce bünyesine iş başvurusu yapmış kişiler arasından seçmektedir. Yeşilay öncelikle bu başvuruları inceler ve akabinde uygun bir aday bulunmuyorsa ilana çıkar. Yeşilay bünyesinde çalışmak istiyorsanız sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurunuzu kurumun insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Bu yazımızda Yeşilay iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yeşilay iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER YEŞİLAY HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yeşilay konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yeşilay duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.