Yenimahalle, Ankara ilimizdeki metropol ilçelerden bir tanesidir. İlçede 54 mahalle bulunmaktadır. İlçenin nüfusu da son yıllarda hızlı bir artış içerisine girmiştir ve günümüzde 650 bini aşmış durumdadır. Yenimahalle Belediyesi bu artan nüfusun bütün belediyesel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Belediye bu faaliyetlerine ara vermeden devam etmek adına da çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yenimahalle belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Yenimahalle Belediyesi İş İlanları 2023

İlçenin şehir kesiminde oturanların çoğunluğu memur ve işçilerdir. Son yıllarda hızlı bir gelişme gösteren ilçede ticaret ile uğraşanlar çoğalmıştır. Son yıllarda Ankara ilinin yeni yerleşim alanı olarak ön sıralara geçen ilçede, özellikle E-5 Devlet Karayolu çevresinde yerleşim alanları ve sanayi ağırlık kazanmaktadır. Batıkent yerleşim alanı, Aselsan ile tüzel ve özel kişilere ait fabrikaları ve özellikle Macun Mahallesi sınırları içerisinde kurulan Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi (OSTİM) ile ATB İş Merkezi, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Öz Ankara Toptancılar Sitesi, Yıldız Sanayi Sitesi, Erciyes İşyerleri, Başkent Oto Sanayi ve GİMAT bulunmaktadır. Birçok büyük alışveriş merkezi (AVM) ilçede yer almaktadır. ANKAmall, Acity AVM, Atlantis AVM, CarrefourSA AVM, Batıpark AVM, Podium AVM ve Gimart AVM ilçede bulunmaktadır. Yenimahalle Belediyesi ilçeye olan bu ilgiyi arttırmak için de tüm gücüyle çalışmakta ve çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yenimahalle Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Yenimahalle Belediyesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Yenimahalle Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, park bahçe bakım elemanı, inşaat ustası, demir doğrama ustası, elektrik ustası, büro işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, mimar, mühendis, temizlik işçisi, zabıta, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yenimahalle Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yenimahalle Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Yenimahalle Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER YENİMAHALLE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yenimahalle konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yenimahalle duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.