Yenigün İnşaat, 1973 yılında kurulmuş olan genel müteahhitlik firmasıdır. Kurulmuş olduğu günden bu yana yurt içi ve yurt dışı çok sayıda alt ve üst yapı projesini başarı ile tamamlamayı başarmıştır. Şimdiye kadar teslim ettikleri projeler içinde; spor tesisi, konut, sosyal tesis, idari ve askeri binalar, otel ve ofis inşaatları, baraj, liman, otoyol, su temin ve dağıtım şebekeleri, atık su tesisleri, havaalanı, pist ve apron gibi çok sayıda proje bulunmaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan Yenigün İnşaat, dünyadaki en büyük müteahhitlik firmaları arasında gösterilmektedir. Yenigün İnşaat gerek yurt içi gerekse yurt dışı projelerine faaliyetlerini aralıksız sürdürmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yenigün İnşaat tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yenigün İnşaat İş İlanları 2023

Yenigün İnşaat, kurulmuş olduğu günden bu yana kalite ve güvenden ödün vermemiş bunun sonucunda da en hızlı büyüyen inşaat firmaları arasında yer bulmuştur. İnşaat sektörünün yükselen yıldızlarından bir tanesi olarak gösterilen Yenigün İnşaat aşağıda faaliyet gösterdiği ülkelerde ve Türkiye’de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.  • Umman
  • Suudi Arabistan
  • Polonya
  • Malta
  • Rusya
  • Kazakistan
  • Kamerun
  • Cezayir
  • Afganistan
  • Amerika Birleşik Devletleri

Yenigün İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, mimar, engelli personel, vasıfsız işçi, iç mimar, şantiye şefi, inşaat teknikeri, şoför, iş makineleri operatörü, yeni mezun inşaat teknisyeni, kaynakçı, aşçı, tercüman, topoğraf gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Yenigün İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yenigün İnşaat bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayfasına giriş yapmanız ve akabinde de özgeçmişinizi sisteme yüklemeniz yeterlidir. Kurumun insan kaynakları açık iş pozisyonu oluşması durumunda özgeçmişinizi detaylıca incelemeye alacaktır. Başvuruları olumlu bulunan adaylar ise maaş, çalışma olanakları gibi detayları görüşmek için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Yenigün İnşaat iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yenigün İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER YENİGÜN İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yenigün inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yenigün inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.