Ülkemizde birçok alanda kaydedilen ilerleme son yıllarda eğitim alanında yeterince gerçekleştirilememiştir. Bu durumun tersine çevrilmesi adına Yenidoğu Okulları eğitim hayatına başlamıştır. Ülkemizin en modern kurumlarına sahip olan Yenidoğu Eğitim Kurumları, açılmış olduğu günden bu yana eğitim sektörüne yeni bir soluk getirmeyi başarmış ve zamanla sektöre öncülük edecek noktaya ulaşmıştır. Yenidoğu Okulları bünyesine alanında uzman çok sayıda personel alımı, eleman alımı, öğretmen alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Yenidoğu Okulları tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yenidoğu Okulları İş İlanları 2023

Yenidoğu Okulları, bütünsel ve dengeli eğitim modeli ile çağın gereklerini değerleriyle yorumlayarak içinde yaşadığı dünyaya ve kişisel gelişimine en üst düzeyde katkı sağlamak adına kendini yönetebilecek, içinde bulunduğu topluma örnek olup yön verebilecek, karşılaştığı sorunları çözme becerisi ve iradesi gösterebilecek vizyon sahibi insanlar yetiştirmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Yenidoğu Okulları bünyesinde kendilerini ve bünyesindeki öğrencileri bu hedefe götürmelerinde yardımcı olacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, öğretmen alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Yenidoğu Eğitim Kurumları tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; Türkçe öğretmeni, Matematik öğretmeni, fen bilgisi öğretmeni, beden eğitimi öğretmeni, İngilizce öğretmeni, sosyal bilgiler öğretmeni, çocuklar için felsefe öğretmeni, anaokulu öğretmeni, sınıf öğretmeni, idari işler uzmanı, finans sorumlusu, danışma sorumlusu, din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni, kurumsal iletişim ve tanıtım uzmanı, bilgi teknolojileri sorumlusu, resmi süreçler ve özlük işleri sorumlusu, temizlik görevlisi, şoför, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki Yenidoğu Eğitim Kurumları iş başvurusu nereye yapılır?

Yenidoğu Okulları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yenidoğu Eğitim Kurumları bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayesinde yapabilirler. Sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonları, bu pozisyonlara ait başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Akabinde de başvurunuzu gerçekleştirerek, özgeçmişinizi kurumun insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Peki Yenidoğu Eğitim Kurumları nerelerde kampüslere sahip?

  • İstanbul Sancaktepe Kampüsü
  • İstanbul Çekmeköy Kampüsü
  • İstanbul Başakşehir Kampüsü
  • İstanbul Bahçeşehir Kampüsü
  • İzmir Bornova Kampüsü

Bu yazımızda Yenidoğu Okulları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yenidoğu Okulları İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER YENİDOĞU OKULLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yenidoğu okulları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yenidoğu okulları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.