Yeni Rakı, Mey İçki Sanayi ve Tic. A.Ş. tarafından üretilmekte olan bir rakı markasıdır. Yeni Rakı grubu, Yeni Rakı, Yeni Seri ve Ala olmak üzere üç alt markadan oluşmaktadır. Tadını farklı üzüm karışımından almakta olan Yeni Rakı 1944 yılından bu yana üretilmeye devam etmektedir. Üretiminde sadece Batı Anadolu’da yetişen anasonlar kullanılır. Yeni Rakı fabrikaları ve dağıtım ağına faaliyetlerini sürdürebilmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yeni Rakı tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yeni Rakı İş İlanları 2023

Yeni Rakı üretimini Tekirdağ ve Nevşehir illerimizde bulunan içki fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Üretilmeye başladığı günden bugüne ülkemizde en çok tüketimi yapılan rakı markası olmayı başarmıştır. Bu başarısını sürdürmek isteyen Yeni Rakı, bu kapsamda çalışmalarını sürdürürken çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Yeni Rakı tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; ürün geliştirme mühendisi, gıda mühendisi, iş makineleri operatörü, CNC operatörü, şoför, vasıfsız fabrika işçisi, engelli personel, bölge satış sorumlusu gibi kadro ve pozisyonlar yer alıyor. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabileceklerdir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Yeni Rakı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yeni Rakı bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını Mey İçki bünyesine yapmalıdırlar. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularınızı oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları ilanınızı değerlendirecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Yeni Rakı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yeni Rakı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER YENİ RAKI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yeni rakı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yeni rakı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.