Ülkemizin ilk ve en büyük online yemek sipariş platformu olan Yemeksepeti, 2001 yılında kurulmuş ve 2015 yılında da Dünyanın en büyük yemek sipariş platformu olan Delivery Hero bünyesine katılmıştır. Günümüzde 62 ilimizde ve Kıbrıs’ta hizmet vermekte olan Yemeksepeti, tüm internet kullanıcıları ve ilgili restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlıyor. Yemeksepeti ayrıca büyüme hedefleri doğrultusunda da her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Yemeksepeti tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Yemeksepeti İş İlanları 2023

Yemeksepeti geçtiğimiz günlerde yeni ofisine taşındı. Özellikle yeni ofisinin açılması ile büyük sükse yapan Yemeksepeti, ofisinde bütün çalışanlarının rahatını düşünmüş. Sizler de bu büyük aile içerisinde yer alma ve kıskandıran bu ofiste çalışma imkanı elde edebilirsiniz. Zira Yemeksepeti düzenli olarak ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Yemeksepeti tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; arayüz geliştirme uzman yardımcısı, yasal uyum yöneticisi, çağrı merkezi destek temsilcisi, müşteri temsilcisi, idari işler sorumlusu, vale, satış yöneticisi, sosyal medya uzmanı, reklam satış uzmanı, proje satış uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu, bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yemeksepeti İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yemeksepeti tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, çeşitli kariyer portalları üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile diğer ilan detaylarını görmek için aşağıda paylaşmış olduğumuz iş başvuru formu kullanmalısınız. Kariyer portalına üyeliğinizi oluşturmanızın ardından başvurunuzu yapabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve olumlu sonuçlanan başvuru sahiplerini iş görüşmesi yani mülakat aşaması için çağıracaktır. Bu aşamayı da başarıyla geçen bireyler Yemeksepeti gibi bir firmada çalışma imkanı elde edeceklerdir. Banabi hizmetinde çalışmak için ise banabi@yemeksepeti.com mail adresine özgeçmiş gönderebilirsiniz. Bu yazımızda Yemeksepeti iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yemeksepeti İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER YEMEKSEPETİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yemeksepeti konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yemeksepeti duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.