Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla YEDAŞ, Samsun, Amasya, Çorum, Ordu ve Sinop illerinde hizmet vermekte olan bir elektrik dağıtım şirketidir. YEDAŞ hizmet verdiği bölgede 1.5 milyonu aşkın aboneye hizmet vermektedir. Ülkemizdeki elektriğin yaklaşık olarak yüzde 3’ü YEDAŞ tarafından dağıtılmaktadır. YEDAŞ faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadıyla çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. YEDAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

YEDAŞ İş İlanları 2023

YEDAŞ, sorumluluğunu aldığı Orta Karadeniz bölgesindeki 5 ilde (Samsun, Ordu, Sinop, Amasya ve Çorum) yaşayan tüm insanların temel ihtiyaçlarından biri olan elektrik enerjisinin dağıtımını standart hizmet anlayışından çıkartmış, milyonlarca hayata dokunan ve hizmet verdiği her haneyi “YEDAŞ ailesinden biri” olarak sahiplenen, ülkemizde ve sektöründe rol model alınan bir kuruluştur. YEDAŞ bu başarılarını kuşkusuz bünyesinde çalışma imkanı bulan çalışanlarına borçludur. YEDAŞ, şirketin marka değerini yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.YEDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; müşteri teknik hizmetleri mühendisi, elektrik mühendisi, veznedar, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, beden işçisi, güvenlik görevlisi, büro personel, elektrik teknisyeni, elektrik teknikeri, arıza bakım onarım sorumlusu, sayaç açma kapama elemanı, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

YEDAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

YEDAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfada açık iş pozisyonları ve bu ilanlara ait başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgiler yer almaktadır. Açık iş pozisyonu oldukça sayfa güncellenmektedir. Buradan yapacağınız iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmekte ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler YEDAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde etmektedirler. Bu yazımızda YEDAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

YEDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin Hemen TIKLAYIN


DİĞER YEDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yedaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yedaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.