YAZAKI, 1929 yılında kurulmuş bir Japon firmasıdır. Özellikle otomotiv sektöründe 44 ülkede 462 üretim ve satış merkezi vardır. Uluslararası pazardaki payı %24’tür. YAZAKI ayrıca dünyanın en büyük araba kablo donanımı malzeme ve parçaları imalatçısı ve tedarikçisidir. Kablo donanımını oluşturan parçaları üreterek kaliteyi üretimin daha başından garanti etmektedir. YAZAKI, ülkemizde de faaliyet göstermekte olan ülkemizdeki fabrikalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. YAZAKI tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

YAZAKI İş İlanları 2023

YAZAKI, Bursa ilimizde Mudanya’da ve Gemlik’te fabrikalara sahiptir. Ülkemizde faaliyetlerine arttırarak devam eden YAZAKI, bu faaliyetlerin aksamadan sürmesi adına da yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

YAZAKI tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; insan kaynakları uzmanı, kalite güvence mühendisi, üretim elemanı, insan kaynakları departman lideri, kazan operatörü, vardiya sorumlusu, temizlikçi, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

YAZAKI İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

YAZAKI bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen adaylar, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesine çağrılacaklardır. Bu yazımızda YAZAKI iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

YAZAKI İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.