Yapıray Demiryolu İnşaat Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. veya bilinen kısa adı ile Yapıray, Yapı Merkezi Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan bir şirkettir. Sürekli olarak artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşım talebini karşılamak maksadıyla 1998 yılında kurulmuştur. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri sunmaktadır. Demiryolu beton travers, makas travers, metro tipi blok üretim kabiliyetine sahip olan Yapıray, alanında ülkemizin en büyük şirketi konumundadır. Yapıray bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam edilmektedir ve bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaktadır. Yapıray tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yapıray Demiryolu İş İlanları 2022

Yapıray, 2 milyon metreden daha uzun raylı sistemi başarı ile tamamlamayı başarmıştır. Yapıray ülkemiz haricinde Etiyopya, Senegal, Tanzanya gibi çok sayıda ülkede faaliyet göstermektedir. Bine yakın çalışana sahip olan firma bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Yapıray tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mali işler şefi, bütçe ve raporlama uzmanı, inşaat mühendisi, makine mühendisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, raylı sistemler mühendisi, vinç operatörü, topoğraf, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yapıray İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yapıray bünyesinde çalışmak için ik@yapiray.com.tr mail adresine özgeçmiş iletebilirsiniz. Harici olarak çeşitli kariyer portalları üzerinden de iş başvuru formu doldurabilmeniz mümkündür. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanınca değerlendirilecektir. Bu yazımızda Yapıray iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER YAPIRAY HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yapıray konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yapıray duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.