Yapı Merkezi, 1965 yılında Yüksek Mühendis Ersin Arıoğlu ve Yüksek Mimar Köksal Anadol tarafından İstanbul’da kurulmuş bir grup şirketidir. Yapı Merkezi tarafından kurulmuş olan şirketler genel olarak; ulaşım sistemleri, kent içi raylı sistemler, tüneller, köprüler, viyadükler, konutlar, su toplama ve temin sistemleri, restorasyon, güçlendirme ve onarım işleri gibi çeşitli konularda faaliyet göstermektedir. Yapı Merkezi kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Yapı Merkezi faaliyetlerine eksiksiz olarak devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Yapı Merkezi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yapı Merkezi İş İlanları 2020

Yapı Merkezi 1980 yılından bu yana, özellikle Suudi Arabistan, Cezayir, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri, Sudan ve Etiyopya olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmektedir. Yapmış olduğu işlerle adından söz ettiren Yapı Merkezi, çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Yapı Merkezi gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Yapı Merkezi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; inşaat işçisi, çağrı merkezi personeli, elektrik teknikeri, kalite teknikeri, mekanik teknikeri, danışma ve santral görevlisi, personel görevlisi, özel güvenlik görevlisi, makinist, topoğraf, mali işler uzmanı, SAP uzmanı, yazılım geliştirme uzmanı, sağlık yetkilisi, iş güvenliği uzmanı, iş makineleri operatörü, vinç operatörü, teklif uzmanı, satınalma yetkilisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda vasıflı, vasıfsız, bay bayan, deneyimli deneyimsiz, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yapı Merkezi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yapı Merkezi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilirler. Vermiş olduğumuz sayfada açık iş pozisyonları, başvuru şartları ve başvuru tarihleri yer almaktadır. Harici olarak kurum bünyesine cv göndermek için ise insan.kaynakları@ym.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Yapı Merkezi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yapı Merkezi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.