Yapı Merkezi, 1965 yılında kurulmuş olan bir grup şirketidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana sayısız projeyi başarı ile teslim etmeyi başarmıştır. Ülkemizde özellikle Avrasya Tüneli, Ankara Konya Yüksek Hızlı Demiryolu, 1915 Çanakkale Köprüsü gibi sayısız dev projeye imzasını atmıştır. Sadece bunlar değil, kent içi raylı sistemler, tüneller, köprüler, viyadükler, hizmet binaları, restorasyon ve sayısız alanda faaliyet gösterdiği yıllar boyunca deneyim kazanmıştır. Kurulduğu günden bu yana büyüyen firma günümüzde sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın en büyük inşaat ve müteahhitlik firmalarından bir tanesi olarak gösterilmektedir. Öyle ki, günümüzde en büyük 100 inşaat şirketi arasında kendisine yer bulmuş ve sayısız ödülü kazanmıştır. Yapı Merkezi bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam edilmektedir ve bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yapı Merkezi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yapı Merkezi Holding İş İlanları 2023

Yapı Merkezi sadece ülkemizde değil aynı zamanda çok sayıda yurt dışı da iş almış ve bunları tamamlamıştır. Özellikle; Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Sudan, Etiyopya, Tanzanya, Cezayir, Fas, Uganda, Katar gibi sayısız ülkede faaliyetlere sahiptir. Yapı Merkezi Holding tüm bu ülkelerde ve Türkiye’de aşağıda saymış olduğumuz grup şirketlerinin bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Yapı Merkezi Holding, günümüze kadar 3700 km ray hattı, 58 raylı sistem, 432 istasyon, 8500 km su sızdırmaz boru tamamlamayı başarmıştır. Yapı Merkezi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; çağrı merkezi müşteri temsilcisi, şoför, inşaat teknikeri, inşaat mühendisi, formen, arge mühendisi, muhasebe yetkilisi, sürücü, satınalma görevlisi, proje müdür yardımcısı, yazılım mühendisi, satın alma ve lojistik mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yapı Merkezi Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yapı Merkezi bünyesinde çalışmak isteyen kişiler başvurularını iki farklı yolla gerçekleştirebilirler. Öncelikle özgeçmişinizi çalışmak istediğiniz bölümle birlikte insan.kaynaklari@ym.com.tr mail adresine ileterek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu durumda başvurunuz özgeçmiş havuzuna iletilir ve başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşması durumunda değerlendirilir. Ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfası üzerinden de başvuru yapabiliyorsunuz. Sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartları gibi bilgileri görebilirsiniz. Başvurularınız insan kaynakları tarafından detaylı olarak değerlendirilecektir. Bu yazımızda Yapı Merkezi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yapı Merkezi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.