Yapı Merkezi İnşaat, 1965 yılında kurulmuş ülkemizin en büyük inşaat firmalarından bir tanesidir. Yapı Merkezi Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirket, insanlığa değer katan çağdaş projeleri üretmek maksadıyla kurulan firma, yıllar içerisinde büyümesini daimi olarak sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin ve ayrıca dünyanın en büyük, en tanınan inşaat firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Yapı Merkezi İnşaat, dünyada en bilinen modern yapıları inşa etmeyi başarmıştır. Almış olduğu bütün projeleri ayrım gözetmeksizin başarı ile teslim eden firmanın bünyesinde binlerce çalışan bulunmaktadır. Yapı Merkezi İnşaat bu çalışanlarına ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yapı Merkezi İnşaat tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yapı Merkezi İnşaat İş İlanları 2023

Yapı Merkezi İnşaat; Sudan, Katar, Etiyopya, Cezayir, Fas, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi sayısız ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kapsamda da bünyesine gerek yurt içi gerekse yurt dışı çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Yapı Merkezi İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; inşaat ustası, sevkiyat şoförü, bekçi, inşaat mühendisi, inşaat teknikeri, mimar, teknik ressam, mimar, gayrimenkul değerleme uzmanı, ağır vasıta şoförü, iş makineleri operatörü, kaynakçı, aşçı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Yapı Merkezi İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yapı Merkezi İnşaat şirketi bünyesinde gerek yurt dışı gerekse yurt içi iş başvurusunda bulunmak için insan.kaynaklari@ym.com.tr mail adresine CV’nizi iletebilirsiniz. Bunun dışında aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu ile de başvurunuzu yapabilirsiniz. Her iki yolla da yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Yapı Merkezi İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yapı Merkezi İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.