Yapı Kredi ( Tam adı ile Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.) 1944 senesinde ülkemizdeki bireylerin daha uygun koşullarda konut sahibi olabilmeleri amacıyla kurulmuş olan, ülkemizin ilk özel bankasıdır. Koç Holding bünyesinde bulunmaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdüren Yapı Kredi Bankası  günümüzde 1000’i aşkın şubede 20 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası insan kaynakları departmanı bankanın 2023 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir. Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan bütün iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Yapı Kredi Bankası İş İlanları 2023

Yapı Kredi Bankası ülkemizdeki en büyük dördüncü özel banka konumundadır. Bu konumunda ilerlemek isteyen Yapı Kredi, 2023 yılında çok sayıda yeni şube açmayı hedeflemektedir. Yapı Kredi Bankası bu yeni açacağı şubelere ve mevcut şubelerine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisan mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanların akabinde alınacak olan bay ve bayan adaylar sözleşmeli, kadrolu ve daimi gibi statülerde barındırılacaklardır.

Alım yapılan pozisyonlarda; banko asistanı, gişe asistanı, bankacı, güvenlik görevlisi, avukat, çağrı merkezi personeli, deneyimsiz personel, engelli personel, öğrenci, gişe görevlisi, müşteri hizmetleri elemanı, özel güvenlik görevlisi, istatistikçi, insan kaynakları elemanı, özürlü personel, stajyer, mühendis, işe alım uzmanı gibi çok sayıda Türkiye geneli kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz? Yapı Kredi iş başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi çeşitli bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Bunun dışında Yapı Kredi Bankası bünyesine katacağı deneyimli ve deneyimsiz personeller için bir özgeçmiş havuzu oluşturmaktadır.

Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak güncel olan Yapı Kredi iş ilanlarını görebilir, bu iş ilanlarına iş başvurusu yapabilir ve sisteme öz geçmişinizi kaydedebilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra bankanın insan kaynakları departmanı tarafından işe alım süreci kapsamında detaylı bir incelemeye tabi tutulacaktır. Başvurusu olumlu bulunan adaylar ise mülakat aşaması için görüşmeye çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar birer Yapı Kredi çalışanı olmaya hak kazanırlar. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankası iş ilanları, iş olanakları ve açık iş pozisyonları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER Yapı Kredi Bankası HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yapı kredi bankası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yapı kredi bankası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.