Çok sayıda ülkede “My Man Can” adı ile izlenme rekorları kıran yarışma programı, ülkemizde de “Yaparsın Aşkım” adıyla izleyicilerle buluştu. Yaparsın Aşkım, çiftlerin yarışmış olduğu ve Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan bir çeşit yarışma programıdır. Program yayınlanmaya başladığı günden bu yana ülkemizde en çok izlenen yarışma programlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Peki sizler de bu yarışma programında yer alarak eşinizle yarışmak ister miydiniz? Peki ama nasıl?

Yaparsın Aşkım’a Nasıl Katılabilirim?

Yaparsın Aşkım yarışma programına katılabilmek için program tarafından yayınlanmış olan başvuru formu doldurulmalıdır. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile kolaylıkla Yaparsın Aşkım programında yarışmacı olmak için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Katılım şartları arasında 18 yaşını doldurmuş olmanız dışında herhangi bir başvuru şartı bulunmamaktadır. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra program yapımcıları tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar görüşme için çağrılacaklardır. Bu aşamada programın formatı ve uyulması gereken kurallar gibi çeşitli konularda bilgilendirmeler yapılacak ve programa alınacaksınız.Yaparsın Aşkım  Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Yaparsın Aşkım programı yeni gününde Cuma günleri saat 20:00’da yeni bölümleri yayınlanmaktadır. Program Fox TV ekranlarında kendisine yer bulmaktadır. Program yayınlandığı günlerde en çok izleneneler arasında kendisine yer bulmaktadır. Uzun yıllardır devam eden yaparsın aşkım en çok izlenen aile programlarından bir tanesidir.

Yaparsın Aşkım ekranların sevilen yüzü olan İlker Ayrık tarafından sunulmaktadır. Yaparsın Aşkım yarışmasına aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile katılabilirsiniz. Formu dikkatli bir şekilde doldurmanız ve vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğu seçilmeniz açısından önemlidir. Ayrıca başvuru formu başvuru yapan kadın ve erkek tarafından beraber doldurulmalıdır.

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER YAPARSIN AŞKIM BAŞVURUSU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yaparsın aşkım başvurusu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yaparsın aşkım başvurusu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.