Kayseri ilinde yer alan yamula mansap sulama birliği yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Adaylar ilana 31 Ağustos 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecekler.  İlana dair diğer başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Yamula Mansap Sulama Birliği İşçi Alımı İlanı 2016

Adaylar başvurularını ilan yayın tarihten itibaren 10 gün içerisinde Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, işveren tarafından yapılacak sınava davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Taleplere başvuru yapan ve işverene gönderilen listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, tecrübe, ehliyet vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar işverene gönderilen listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Başvuracak adayların MEB onaylı en az 40 saatlik inşaat teknolojisi tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde yapı dekorasyon belgesi olması gerekmektedir. Mahzemin, Yemliha, Ebiç, Karakimse, Boğazköprü, Süksün, Molu, Kalkancık mahallelerinin herhangi birisinde inşaat işçisi olarak görevlendirilecektir. Servis yoktur. Öğle yemeği yoktur. Asgari ücret ödenecektir. 07.09.2016 tarihinde Kayseri 1. Noter huzurunda yamula mansap sulama birliğinde kura çekilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (İnşaat)Kurstan
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
KAYSERİ 1.NOTER HUZURUNDA YAMAULA MANSAP SULAMA BİRLİĞİ07.09.201610:00 – 11:00

Çalışma Adresi : MAHZEMİN YENİ MAH. KURTULUŞ SOK. NU:16/2 38000 KOCASİNAN KAYSERİ / TÜRKİYE

Kayseri ilinde yer alan Yamula Mahsap Sulama Birliği işçi alımı ilanı hakkında detaylara yer verdik. İlan hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından verilmiş olan iş ilanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.