A.S. Watsons Group bünyesinde faaliyet gösteren Watsons, günümüzde 11 ayrı pazardaki 6 bini aşkın mağazası ile sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden bir tanesidir. Watsons mağazalarında kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25 bini aşkın ürün yer almaktadır. Watsons ülkemizdeki mağazaları için çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Watsons tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Watsons İş İlanları 2023

Watsons ülkemizde de hizmet vermeye başladığı tarihten itibaren hızlı bir şekilde büyümeyi başarmıştır. Günümüzde 75’i aşkın ilimizde 300’den fazla Watsons mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalarda 3 bine yakın personel istihdam edilmektedir. Watsons bu personellere ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Gratis İş İlanları İçin TIKLAYIN

Watsons tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; part time satış danışmanı, mağaza müdür yardımcısı, şoför, engelli satış danışmanı, mağaza müdürü, yarı zamanlı satış danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Watsons İş Başvurusu Nasıl Nereden Yapılıyor?

Watsons bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve ilinizde uygun pozisyon oluşması durumunda da iş görüşmesi için çağrılacaksınız. Bu aşamayı da geçen bireyler Watsons bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Watsons iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Watsons İş Başvuru Formu Doldurmak İçin Hemen TIKLAYIN


DİĞER WATSONS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, watsons konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan watsons duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.