Watsons, dünyanın en büyük kişisel bakım ve güzellik zincirlerinden bir tanesidir. 1841 yılında temelleri atılan firma, günümüzde 6 bini aşkın mağazaya sahip hale gelmiştir. Tüm bu mağazalarında 25 bini aşkın ürünün satışı yapılmaktadır. Bu satılan ürünler arasında kozmetik ürünleri, kişisel bakım ve onları tamamlayan ürünler bulunuyor. Ülkemizde de uzun yıllardır faaliyet gösteren firma neredeyse tüm illerimizde mağaza açmayı başarmış durumdadır. Peki tüm bu mağazalar sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Watsons çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık ve kapalı yazımız devamında bulunuyor.

Watsons Çalışma Saatleri 2023

Watsons mağazaları özellikle dünyaca ünlü markaları ülkemize getirmesi ve bunun yanında tüm bu ürünleri çeşitli dönemlerde oldukça büyük indirimler yaparak satması ile adını duyurmuştur. İndirim günlerinde tüm bu watsons mağazaları oldukça yoğun olmakta ve müşteriler bu dönemlerde ürünler bitmeden satın alabilmek için mağazalar sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor merak ediyorlar. Watsons mağazaları sabah saat 10:00 itibariyle hizmet vermeye başlar ve akşam saat 22:00’de kapanırlar. Alışveriş merkezi içinde olsun, ister caddede olsun tüm mağazaların çalışma saatleri aynıdır.Watsons Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Watsons mağazaları sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir. Hafta sonu mağazaların çalışma saatleri değişmemektedir. Yine yukarıda vermiş olduğumuz çalışma saatleri içerisinde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Watsons Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Watsons mağazaları Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermektedir. Ancak bayramlarda alışveriş merkezlerinin içinde yer alan mağazaları öğleden sonra açılır. Arefe günlerinde ise açık durumdadır.

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Taksim, Alsancak, Adana, Şaşkınbakkal, Türkiye gibi tüm konumlarda geçerli olan mağazaların çalışma saatleridir. Bu yazımızda Watsons çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan 444 99 87 üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER WATSONS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, watsons konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan watsons duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.