Vodafone, 1991 yılında kurulmuş olan, Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. Voice den gelen ‘VO’, data dan gelen ‘DA’ ve phone dan esinlenen ‘FONE’ heceleri ile oluşmuştur. Vodafone, dünyanın 30’u aşkın ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Vodafone büyüme hedefleri doğrultusunda ve ihtiyaçları sebebi ile her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Vodafone tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Vodafone İş İlanları 2023

Telsim, TMSF’in el koymasının ardından açık arttırmaya çıkartılmış ve Vodafone tarafından satın alınmıştır. Bu sayede ülkemizde hizmet vermeye başlamış olan Vodafone, zamanla da ülkemizdeki en büyük GSM şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. 3 bini aşkın çalışanı ve 1200’ü aşkın cep merkezi bulunmakta olan Vodafone, ülkemizde 20 milyonu aşkın da aboneye sahiptir. Vodafone büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Vodafone tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çağrı merkezi müşteri temsilcisi, mühendis, stajyer, bölge satış yöneticisi, kurumsal satış danışmanı, mağaza satış personeli, satış yöneticisi, teknoloji destek ve satış uzmanı, müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan deneyimli deneyimsiz, bay bayan adayların full time ve part time başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca engelli personel alımı ve eski hükümlü işçi alımı da yapıldığı görülmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Vodafone İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Vodafone bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtasıyla başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya giriş sağladığınızda profesyonel ve yeni mezun seçeneklerinde size uygun olanı seçerek açık iş pozisyonlarını görebilmektesiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Vodafone gibi dünyanın en büyük firmalarından bir tanesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Vodafone iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Vodafone İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER VODAFONE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, vodafone konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan vodafone duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.