Bilecik ilimizde yer almakta olan Vezirhan Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Vezirhan Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında su sayaç okuma elemanı, kanal ve ızgara işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 16 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Vezirhan Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için tebligat yapılacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamazNOTER KURA YERİ : VEZİRHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI HİZMET BİNASI TARİHİ : 09.08.2018 NOTER KURA SAATİ : 12:00

Not: İstenilen Belgeler 3 Ağustos 2018 saat 17:00’a kadar Vezirhan Belediye Başkanlığına ibraz edilecektir. Belge ibrazı yapmayan başvuru sahipleri kuraya alınmayacaktır.

Su Sayaç Okuma Elemanı Alımı

Aranan Özel Şartlar: Su sayacı okuma elemanı için Su Sayacı Okuma Belgesine Sahip Olmak .

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Sayaç Okuma Elemanı (Su)

Kanal ve Izgara İşçisi Alımı

1- Kişiler kanalizasyon işlerinde çalıştırılacağından başvuruda bulunanların Kanalizasyon Bakım ve Onarım Eğitimialmış olduğu belgeyi tarafımıza sunmak,

2- Kanalizasyon ile ilgili alet edevatların ve makine aksamlarının taşıyabilmesi için en az 10 yıl süreli C Ehliyetin esahip olmak.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kanal Ve Izgara İşçisi

Kanal ve Izgara İşçisi Alımı

Kişiler kanalizasyon işlerinde çalıştırılacağından başvuruda bulunanların Kanalizasyon Bakım ve Onarım Eğitimi almış olduğu belgeyi tarafımıza sunmak.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kanal Ve Izgara İşçisi

Çalışma Adresi : ATATÜRK BULVARI İSTASYON MAH. NO:32 VEZİRHAN 11100 BİLECİK MERKEZ

Bu yazımızda Vezirhan Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.