Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ve faaliyetlerine uzun süredir Zorlu Holding bünyesinde sürdüren ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesidir. 1994 yılında Vestel Elektronik A.Ş’nin Zorlu Holding bünyesine katılmasının ardından kurulan Vestel Şirketler Grubu; bilgi teknolojileri, savunma sanayi ve elektrik, elektronik sektörlerinde faaliyette bulunan üretim ve pazarlama şirketlerine sahiptir. Vestel, büyüme hedefleri doğrultusunda her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Vestel tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Vestel İş İlanları 2023

Vestel‘in üretim tesisleri Manisa şehrinde yer almaktadır. Manisa’da 1,1 milyon metrekare alan üzerine kurulu Vestel City, tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biridir. Vestel, bu üretim tesislerine ve diğer illerimizdeki merkezlerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır.Vestel tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; mühendis, stajyer, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, mağaza satış temsilcisi, grafik tasarımcısı, SAP uzmanı, psikolog, dizgi elemanı, engelli personel alımı, pres operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ayrıca ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapacakları kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Vestel İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Vestel ailesi içinde çalışmak isteyen kişiler açık iş pozisyonları ve iş başvurusu yapmak hakkında daha çok bilgiye ulaşabilecekleri aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz sayfada başvuruları nasıl gerçekleştirebileceğiniz açıkça belirtilmiştir. Yapacak olduğunuz iş başvuruları, kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Vestel gibi ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Vestel iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Vestel İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER VESTEL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, vestel konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan vestel duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.