Van Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adıyla VASKİ, Van ilimizde vatandaşlarımızın temiz su ihtiyaçlarını karşılamak ve atık suları uzaklaştırmakla görevli olan kuruluştur. Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunmaktadır. 2014 yılında kurulmuştur. VASKİ, çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. VASKİ bünyesinde yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

VASKİ İş İlanları 2023

VASKİ, su ve kanalizasyon hizmetleri alanında alt yapısı sağlam bir kent oluşturmak, halkın en kısa sürede ve en iyi kalitede hizmet sunan öncü bir kuruluş olmak adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. VASKİ, çeşitli dönemlerde bu kapsamda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Van İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

VASKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, şoför, sayaç okuma elemanı, büro personel, beden işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

VASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

VASKİ bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi web adresi olan www.vaski.gov.tr ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını kaçırmamak, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurum bünyesinde yer alan insan kaynakları veya personel daire başkanlığı gibi departmanlara ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda VASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER VASKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, vaski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan vaski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.