Van, 1 milyon 200 bine yaklaşan nüfusu ile ülkemizin en kalabalık 19. Şehri konumunda bulunmaktadır. Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Van, tarihsel ve kültürel olarak ülkemizin en önemli illerinden bir tanesidir. Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmış olan açıklamada belediye bünyesinde bulunan boş kadro ve pozisyonlar için çok sayıda işçi alımı, eleman alımı, memur alımı ve personel alımı gerçekleştirileceğini açıklandı. Van Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında haberimiz devamından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Van Büyükşehir Belediyesi uzun yıllardır yapmış olduğu çalışmalarda işsizlik rakamlarını en aşağılara çekmek için önemli atılımlarda bulunmuşlardır. İş garantili kurslar açan, istihdamı kolaylaştıran teşviklerini açıklayan Van Büyükşehir Belediyesi şimdi de kendi bünyesine çok sayıda personel alımı yapacağını belirtti.Belediye bünyesine yapılacak olan çok sayıda eleman alımı için ilanların kademeli olarak yayınlanacağını ve muhtemelen kısa zaman içerisinde ilanların yayınlanmaya başlanacağını belirtildi. Haber, Van ili ve ilçelerinde yaşayan binlerce iş bekleyen kişiyi mutlu etti. Şimdi Van Büyükşehir Belediyesi hangi kadro ve pozisyonlarda, ne kadar personel alımı yapacak merak içerisinde bekleniyor.

Van Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Aşağıda Van ili ve ilçelerinde kamu kurum ve kuruluşları ile özel önemli şirketler tarafından yayımlanmış iş ilanlarını da görebilirsiniz. Facebook üzerinden aşağıda vermiş olduğumuz gruba üye olduğunuzda tüm bu ilanlara ve özel sektörde verilmiş çok sayıda iş ilanına rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Facebook Üzerinden Van İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Ayrıca sadece Van Büyükşehir Belediyesi bünyesine değil aşağıda vermiş olduğumuz ilçelerin bünyesine de ihtiyaç duyulduğu takdirde çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı gerçekleştirilmektedir.

 • Bahçesaray
 • Başkale
 • Çaldıran
 • Çatak
 • Edremit
 • Erciş Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Gevaş
 • Gürpınar Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Muradiye
 • Özalp
 • Saray
 • İpekyolu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Tuşba

Van Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Van Büyükşehir Belediyesi zabıta memuru, sağlık personeli, avukat, müfettiş, temizlik işçisi, itfaiyeci, sağlık personeli, haşere ilaçlama personeli, şoför alımı, güvenlik görevlisi alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyona ihtiyaçlar doğrultusunda personel alımı gerçekleştirecek. İş ilanları kademeli olarak yayınlanacak olup, www.devlette.com sitesi üzerinden bu iş ilanlarına ulaşılabilinecektir. İlanlar yayımlandığı zaman, ilgili kadro ve pozisyon için iş başvurusu formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları da açıklanacaktır. Ayrıca iş ilanları yayınlanmadan Belediyenin insan kaynakları gibi departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Van Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.