Valeo, Fransa merkezli küresel bir otomotiv tedarikçisidir. Otomotiv üreticilerine oto parçaları satışı gerçekleştirmektedir. 33 farklı ülkede faaliyet gösteren firma her sene 20 milyar Euro’yu aşkın satış gerçekleştirmektedir. Valeo Otomotiv aynı zamanda Türkiye’de de faaliyet göstermektedir. Bursa ilimizde debriyaj, alternatör, silecek, klima ve radyatör üretimi gerçekleştirmekte ve burada üretilen ürünlerin yüzde 60’ını ihraç etmektedir. Ülkemizde 1500’den fazla çalışana sahip olan Valeo Otomotiv, bu kişilere ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Valeo Otomotiv tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Valeo Otomotiv İş İlanları 2023

Bugün dünyada neredeyse hemen hemen her araçta Valeo Otomotiv tarafından üretilmiş olan bir ekipmanı bulabilirsiniz. Yeni yatırımlar ile ülkemizde satış rakamlarını 2’ye katlamak isteyen Valeo bu kapsamda çalışmalarını sürdürmektedir. Valeo Fabrikası ve Valeo Ar-Ge Merkezi bünyesine bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılacaktır.Valeo Otomotiv tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; yerleşik kalite mühendisi, yöntem mühendisi, ürün yöneticisi, güvenlik görevlisi, şoför, iş makineleri operatörü, depo elemanı, vasıfsız eleman, kalite kontrol teknisyeni, makine mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Valeo Otomotiv İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Valeo Otomotiv yeni işe alım gerçekleştireceği vakit çeşitli kariyer portalları üzerinden bu iş ilanlarını yayınlamaktadır. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde kurum bünyesinde yayınlanmış açık iş pozisyonlarını görebilir ve işe alım süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Valeo Otomotiv Bursa Tuzla iş ilanları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Valeo Otomotiv İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER VALEO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, valeo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan valeo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.