Vakıflar Genel Müdürlüğü, 1920 yılında Şer’iyye ve Evkaf Vekaleti kurulmuş olan ve daha sonra Başbakanlığa bağlanarak şimdiki adını almış olan bir müdürlüktür. Ülkemizdeki vakıfları denetlemekle görevlidir. Ayrıca bünyesinde 40 bini aşkın personel istihdam edilen ve ülkemizi en büyük bankalarından bir tanesi olan Vakıfbank’ın sahibi de bu müdürlüktür. Vakıflar Genel Müdürlüğü faaliyetlerini gerçekleştirmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Vakıflar Genel Müdürlüğü İş İlanları 2023

Vakıflar Genel Müdürlüğü vakıfların gelirleriyle binlerce fakir ve ihtiyaç sahibi kişiye sağladığı sosyal hizmetlerdir. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti’nin ilanından sonra kurulan yaklaşık 4500 vakfın faaliyetlerini denetlemekle görevlidir. Müdürlük ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kurum tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Not : 2023 yılı için Vakıflar Genel Müdürlüğü henüz iş ilanı yayınlamadı. Yayınlandığında ilan bu sayfamızda yer bulacaktır.

  • Vakıflar Genel Müdürlüğü 7 Müfettiş Yardımcısı Alımı İçin TIKLAYIN
  • Vakıflar Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; avukat, restoratör, arkeolog, mimar, inşaat mühendisi, sanat tarihçisi, tekniker, uzman yardımcısı, engelli personel, eski hükümlü işçi, müfettiş yardımcısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Vakıflar Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Vakıflar Genel Müdürlüğü iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, vakıflar genel müdürlüğü konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan vakıflar genel müdürlüğü duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.