Vakıfbank Personel, Memur Alımı Yapacak Mı?

Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı ya da kısa adı ile Vakıfbank, 1954 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük bankalarından bir tanesidir. Vakıfbank dönemin başbakanı Adnan Menderes’in talimatı ile kurulmuştur. Vakıfbank 1000’e yaklaşan şubesi ve 15 bini aşkın personeli ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına karşılık vermek adına çalışmalarına devam etmektedir. Vakıfbank ülkemizin en büyük bankalarından bir tanesi olabilmek adına 2021 yılında personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Vakıfbank insan kaynakları tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş duyuruları, iş imkanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Vakıfbank İş İlanları 2021

Vakıfbank büyüme hedeflerini gerçekleştirmede en önemli görevin çalışanlarına düştüğünün farkında olan ve çalışanlarına değer veren bir kurumdur. Bunun bilincinde olan Vakıfbank bünyesine çalışma azmi yüksek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Vakıfbank iş ilanları içinde deneyimli ve deneyimsiz adayların başvuru yapabilecekleri çeşitli kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda uzman, mali analist yardımcısı, müfettiş yardımcısı, avukat, özel güvenlik görevlisi, bankacı, gişe görevlisi, servis görevlisi, banko asistanı, mühendis, satış temsilcisi, uzman, gişe memuru, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adaylar sözleşmeli, geçici ve daimi kadro ve pozisyonlara iş başvurusu yapabileceklerdir. Bunun yanında Vakıfbank engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da yapmaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Vakıfbank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Vakıfbank 2021 yılı içinde KPSS’siz yani herhangi bir sınav şartı olmadan sınavsız olarak ve sınavla alım yapacaktır. Yapacak olduğu alımlara dair bütün iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru koşulları gibi bütün iş başvurusu detayları sitemiz www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulacaktır. Tüm bu iş ilanlarını kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz.

Bunun dışında Vakıfbank iş başvurusu için bir öz geçmiş yani CV havuzu oluşturmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya girmenizin ardından sisteme üye olmalı ve öz geçmişinizi sisteme kayıt etmelisiniz. Akabinde ön başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi yapılmak üzere çağrılacaklar ve bir dizi yetkinlik bazlı mülakat aşamasından geçeceklerdir. Bu aşamaları da başarı ile geçen adaylar bir Vakıfbank çalışanı olmaya hak kazanmaktadırlar. Bu yazımıza Vakıfbank iş ilanları ile Vakıfbank iş başvurusu nasıl yapılır detaylı olarak anlattık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Vakıfbank İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER VAKIFBANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, vakıfbank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan vakıfbank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.