Vakıf Katılım Bankası’nın kurulma işlemlerini ve personel alımı yapacağını daha önce BURADA bulunan haberimizde duyurmuştuk. Vakıf Katılım Bankası beklenen müjdeli haberi ise bugün verdi. Birçok il ve ilçede çok sayıda personel alımı, memur alımı gerçekleştirecek olan Vakıf Katılım Bankası ilanı yayımlandı. İlanda başvuru şartları, hangi illerde alım yapılacağı, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgiler yer almaktadır.  İşte detaylar..

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı İlanı 2016

Vakıf Katılım Bankası bugün yayınlamış olduğu ilan ile Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van, İstanbul(Asya) illerinde personel alımı gerçekleştireceğini belirtti. İlana deneyimli, deneyimsiz bir çok kadro ve pozisyon için başvuruların kabul edileceği ve ön başvuru değerlendirme sürecinin ardından başvuru yapan vatandaşlara dönüşlerin sağlanacağı bilgisi de eklendi.GENEL BAŞVURU niteliğinde düzenlenmiş bu ilana yapılan başvurular, Bankamızda oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Vakıf Katılım Bankası yeni kurulan bir banka olduğu için banko asistanı, gişe yetkilisi, güvenlik görevlisi, avukat gibi sayısız meslek grubunda başvuruları kabul edecek. Ancak başvuru esnasında adaylardan aşağıda bulunan genel başvuru şartlarını sağlamaları istenmiş.

  • Asgari Üniversite mezunu.
  • İletişim kabiliyeti gelişmiş.
  • Analitik düşünebilen.
  • Erkekler için 30, bayanlar için 28 yaşını aşmamış. (Bankacılık tecrübesi olan adaylar için geçerli değildir.)
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.

Çalışmak istediğiniz bölümü ve ili belirten ön yazı ile başvurunuzu gerçekleştirmenizi rica ederiz.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı İlanına Kimler Başvuruda Bulunabilir?

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf, Tecilli
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Yukarıda belirtilen durumda olan kişiler başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Başvuru Formu

Vakıf Katılım Bankası belirttiğimiz gibi bankada bulunan her kadro ve pozisyon için çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirecek. Vakıf Katılım Bankası ilanına aşağıda bulunan bağlantı sayesine kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Adaylar 21 Nisan 2016 tarihine kadar belirttiğimiz bağlantı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Vakıf Katılım Bankası İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Bankacılık
Departman: Finans
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)
Ülke/Şehir: Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van, İstanbul(Asya)

Vakıf Katılım Bankası personel alımı, memur alımı ilanı için başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca banka tarafından yayınlanan tüm ilanlara Vakıf Katılım Bankası İş İlanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER BANKA İŞ İLANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, banka iş ilanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan banka iş ilanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.