Kamu bankaları katılım bankacılığına hızlı bir giriş yaptı. Öncelikle Ziraat Bankası katılım bankacılığı sektörüne adım attı. Daha sonra ise Vakıfbank ve Halk Bankası da katılım bankaları açmak için gerekli çalışmalara başladı. Bu çalışmalarda sona gelen Vakıfbank tarafından Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu yani BDDK’ya yapmış olduğu başvuru kabul edilerek Vakıf Katılım Bankası A.Ş.’ye faaliyet izni verildi.  Önümüzdeki birkaç içerisinde geriye kalan işlemlerin ve prosedürlerin tamamlanarak Vakıf Katılım Bankası’nın ilk şubelerinin açılması bekleniyor. Yeni açılacak şubelerde ise haliyle eleman açıkları oluşacak ve çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecek.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı 2016

Vakıfbank Katılım Bankası sermayesinin gelirlerini köprü ve otoyollardan elde edeceği gelirle karşılayacağı belirtildi.  Vakıfbank Katılım Bankası ilk şubesini ise İstanbul’da Mecidiyeköy’de açacak. Daha sonra ise Ankara, Bursa, İzmir gibi bir çok ilde şubeler açılacak ve zamanla bu şubelerin sayısı arttırılacak. Tabi bu yeni açılacak olan şubelere çok sayıda personel alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek.  Peki Vakıfbank Katılım Bankası personel alımı tarihleri belli oldu mu, Vakıf Katılım Bankası memur alımı ne zaman yapılacak ?Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Ne Zaman?

Vakıf Katılım Bankası’nın birkaç ay içerisinde ilk şubesi açması öngörülüyor. Ancak açılacak olan şubeler için henüz personel alımı ilanı yayınlanmadı. Edinilen bilgilere göre ilk etapta merkez şubesini yani İstanbul’da açılacak olan şubenin 26 Şubat 2016 tarihinde açılacağı belirtildi.  Ancak açılış sonrası Vakıfbank Katılım Bankası için hızlı bir şekilde şubeleşme çalışmalarının yürütüleceği ve bu doğrultuda da personel alımı sayısında büyük oranda artışa gidileceği edindiğimiz bilgiler arasında.

Vakıf Katılım Bankası Memur Alımı 2016

Vakıf Katılım Bankası 2016 yılı sonuna kadar yaklaşık 350 personel alımı yapmayı hedefliyor. İlk olarak müşteri sayısı ve hedef kitlesinin örtüştüğü noktalarda şubeleşme çalışmaları yapılacak. 2016 yılı sonuna kadar İstanbul, Ankara, Konya, Gaziantep, Bursa, İzmir, Adana, Antalya, Kayseri gibi bir çok ilde şubelerin açılmış olması hedefleniyor. Vakıf Katılım Bankası memur alımı çerçevesinde banko asistanı, servis görevlisi, güvenlik görevlisi gibi bir çok pozisyonda personel alımı gerçekleştirecek.

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılacak olan personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve çok sayıda eleman alımı konusunda detaylı bilgiler sunduk. Vakıf Katılım Bankası güncel iş ilanları haberlerine önce ulaşmak ve başvuru tarihlerini kaçırmamak için aşağıda bulunan sosyal ağlarda www.devlette.com’u takip etmenizi öneririz. Ayrıca bankanın bütün iş ilanlarına Vakıf Katılım Bankası İş Başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER VAKIF KATILIM BANKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, vakıf katılım bankası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan vakıf katılım bankası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.