Erzincan ilimizde yer alan Üzümlü Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Üzümlü Belediyesi ilan kapsamında çöp tasnif edici alımı yapacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 23 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Üzümlü Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gereğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, ehliyet şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri akışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Başvuru sayısı açık iş sayısının 3 katından fazla olması durumunda başvuranların tamamı kura ekilmek zere işverene gönderilecektir. Noter tarafından talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak zere kura ekilecektir. Ayrıca kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi verem kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.. Ayrıntılı Bilgi İçin: Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için: 0446 4113435 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. – AYRICA ÇÖP TASNİF EDİCİLER MESLEĞİNE MÜRACAAT EDECEK ADAYLARIN; MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI ÇEVRE KORUMA ALANI ÇÖP TOPLAMA PERSONEL EĞİTİMİ PROGRAMINA DAİR KURS BİTİRME BELGESİNE SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çöp Tasnif Ediciler
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ÜZÜMLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI HİZMET BİNASI25.10.201710:00 – 11:00

Çalışma Adresi : ÜÇLER MAH.CUMHURİYET CAD.NO:10 / 24150 ÜZÜMLÜ

Bu yazımızda Üzümlü Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.