US Polo Assn. Markası Amerika Birleşik Devletleri’nde polo sporunun yönetim organı olan Birleşik Devletler Polo Birliği’nin (USPA) resmi markasıdır. 1981 yılında kurulmuş olan US POLO Assn. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyük giyim markalarından bir tanesi haline gelmiştir. US Polo Assn. Ülkemizde de çok sayıda mağazaya sahiptir. Marka bu mağazalarına ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. US Polo Assn. Tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

US Polo Assn İş İlanları 2023

US Polo Assn ülkemizde de çok sayıda mağazaya sahiptir. US Polo ülkemizde ilk mağazasını 1997 yılında Aydınlı Grup bünyesinde açmıştır. Kurum ülkemizde de ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.US Polo Assn. Tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, mağaza depo elemanı, engelli personel, depo sorumlusu, kasa sorumlusu, part time satış danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

US Polo Assn İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

US Polo Assn. Bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda US Polo iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

US Polo İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.